bugün

az evvel soyunma odasında gerçekleşen hadise. devre arası olmasına rağmen bilica kırmızı kart görmüş yeğen. gol yüzünden tartışmışlar diyor tv. fener 10 kişi kaldı. bursa şampiyon mu ne.

(bkz: serhat neler dönüyor ya)
aziz yıldırım bu yüzden soyunma odasına indi galiba. şike diye düşünüp günahını aldık adamın.
burak da çekirdek çitleyerek kavgayı izliyomuş, hakem ona da kırmızı kart vermiş. tv öyle diyor minake.
bilica, volkan demirel'a adam değilsin demiş millet. kavga bu yüzden çıkmış. lakin devre arası kırmızı kart olayı çok tartışma yaratır. serhat ulueren'e gün doğdu amk. fener 10 kişi.
bilica volkana el işaretiyle bööylesin olum böölesin demiş.
olayın altında guiza varmış aslında. volkan soyunma odasında işerken, guizaya tırı vırı konuşmuş. bilica da "vay efendim senin benim hemşehrime nasıl böyle konuşursun" falan demiş. burak da "olum o ispanyol lan gerizekalı" diye diklenince hakem "sikerim alayınızın tilliyeti" deyu kart çıkarmış.

yan hakem, tepkiliymiş ama. "trabzona paso ofsayt çekicem" diye meydan okumuş.
kompela güiza'ya pizivink demiş, güiza ağlıyormuş lan. hükmen fener yenik sayılabilir çok olay dönüyor. ana baba günü soyunma odaları holü.
olay tatlıya bağlanmış beyler. hakemlerle birlikte şampanya patlatmış futbolcular, maç da devam ediyormuş, lig tv izliyorum ben. orada da aynısı söyleniyor aga!
bilica tükürüğüyle baloncuk yapıyormuş. arif erdem gelip "bilica sen rahatsız mısın oğlum ? " demiş.biz öyle duyduk.
yalnız söylenenler doğruysa, yani volkanla bilica bu denli ciddi kavga etmişse; benim bildiğim volkan bunu bilicanın yanına koymaz aga. bilicanın hamını dötünü bir eder yeminle. volkan çok kinci çocuk olum!
bütün fenerbahçe camiasına yayılmasını temenni ettiğim güzide kavga.
eğer doğruysa bilica tinerci arkadaşlarını toplar gelir volkan'ı dövdürür. yakında zati tatile çıkacak.