bugün

http://img68.imageshack.u...4/bilkasasdamangallc8.jpg * 386'lık kasası denen , * hi-tower bir kasada tavuk şiş yapan zihniyettir. işlevsel kullanıma en iyi örneklerdendir...
(bkz: bunu yapan insan olamaz) * *
ikide bir hata verip insanı sinir edeceğine böyle zevkli işlerde kullanılması daha mantıklı ya neden benim daha önce aklıma gelmediki bu
ulan ne adamlar var yahu, diyerek konuya girip, insan o kasa da tavuk mu yapar? ne bilim en azından kırmızı et * falan yapar dedirten durumdur. *

(bkz: lan kasa da benim et de benim sana ne) *
mangal tam yandığında kömürü boşaltıp tekrar yakmanız gerekebilir, etleri çevirmeye kalktığınızda emin misin? diye soru sorulabilir, en kötüsü etler tam piştiğinde birden bire yok olabilir. en iyisi gidip adam gibi mangal alın.
bilgisayardan gelen sıcak hava dalgasının üzerinde yumurta kırmak da bu zihniyetin menüsünde yer almaktadır.
bu tip insanlar dünya'nin pek cok yerinde yaygindir.
bazilari ise olayi fazla abartmayip , cd - rom ' a kahve fincani koyarlar...
ibrahim tatlıses'in bir devlet memuru veya plaza çalışanı olması durumunda, yapması muhtemel eylem
artık kullanılmayacak özelliklere sahip bilgisayarı türk usulü değerlendirmektir.
(bkz: oha)
kasanın artık teklemeye başlaması ve sinirleri harap etmesi sonucu yapılabilecek aktivitedir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar