bugün

sözlüğe ilk başladığım günden beri doğru olduğuna inandığımı önermedir. inandırdılar neticede. bazen ben de yapıyorumdur belki.
(bkz: bilgi içerikli entry nin eksilenmesi)
meyve veren agaci taşlarlar adlı atasözünü aklıma getirmiştir.
üzer. ne zaman bilgi içeriği girsem karmam düşüyor. ama yanlış anlaşılmasın buradaki sıkıntı bilgi verince düşmesi.
(bkz: aberystwyth) adam döktürüyor, sadece bir kısmına takılıp eksiyi basıyorlar. emeğe saygısızlık.
bir ulu sözlük klasiğidir. bu mallara bilgi verme, am-göt-meme kepsi ver. 1 ayda karma nirvanaya ulaşır.
bazen sadece eksilemekle kalmiyolar. emek verip uzun uzun yazdigim entryden sonra "bu kadar uzun yazmaya usenmiyon mu panpa" diye mesaj atan okuzler gordum ya.

t: cok da umursanmamasi gereken bir okuz davranisi.
Kesinlikle haklı. Boş bilgilere hurrraa atlıyoruz fakat dolu olan hiçbirşeye saygımız yok.
sıklıkla başıma gelen ilginç hadise. ergenliklerine vermekle beraber, birkaç kişinin bile paylaşımlarımdan feyz almasını bilmek bile bana gerekli olan motivasyonu veriyor. 20'lik bebeleri kaale almamanızı nacizane öneriyorum.
Art niyet alameti. Bu tür konularda eksilenme nedeninin yazara mesajla belirtilmesi taraftarıyım.
bünyesi bilgiye yabancı yaşam formlarının bilgi karşısındaki çaresizliklerini gösteren durum.
ne yapsın adam okusun öğrensin mi ?
eksileyecek tabi.
adama sorarlar sen bunu artı almak için mi paylaştın diye. amacınız insanlara katkı sağlamak olsun.