bugün

ayak fetişi birinin çaktırmadan karşısındaki hatunun bileklerine bakma olayıdır.
Bilekleri keserken bir kural vardır, karşıdan karşıya değil, yoldan dümdüz aşşağı...Aksi takdirde sonunu göremen.
liseli olarak söylüyorum ergen işidir amk.
Yüksekten atlardım ben olsam.
içilen ilaç kanla beraber dışarı çıkacağı için evet acıtır...
geçenlerde acile gitmiştim. genç bir kız bileklerini kesmiş. ailesi çok geç fark etmiş, hastane birden karıştı. polisler doktorlar, aile bireyleri falan..
o annenin çığlıklarını duydukça, çaresizliğini gördükçe ben kahroldum, kendi acımı derdimi unuttum.
allah kimseye o çaresizliği yaşatmasın.

cahil gençlerimizin dertlerinden kurtulmak adına sığındığı intihar eylemi.
sol kol, atardamari kesiyorsunuz, bilek degil. dakikada 5 litre kan bosaltir. yetiskin vucutta ortalama 6 litre kan vardir.
Arkadaşı gazlamayalım lütfen.
Silah en güzeli.

Not: yapmayın, yaptırmayın.
john wick 2 deki karının intihar şekli. içim cız etti bilekleri yukarıya doğru yardı geçti. ama acısı yoksa günün birinde denemek istiyorum.
hiç acımıyor beyler. zaten sonra bayılıyorsun.

göründüğü kadar şatafatlı değil.
gerçekten intihar etmek isteyen damarlarını dikey olarak yarar. böylelikte kan akışı durdurulamasın doktorlar bile bir şey yapamasın. ama yardım isteyen kişi yatay olarak keser ki böylelikte kendine 10 dakika zaman kazandırmış olur. o 10 dakika içinde biri gelirse gelmiştir gelmemişse sonu dikey olarak yaranla aynı olur. ancak bu intihar yöntemi acıtır. en temizi yüksek bir yerden atlamak. yere çarpınca 1 saniye bile yaşayamayacağın için acıyı bile hissedemezsin.
olum yapmayın şöyle şeyler amına koyayım. eski sevgilim kaç kere yanımda yaptı. ağlamıştım lan elimden bir şey gelmiyor diye. gerçi zaten manyağın tekiydi ama yine de seviyordum lan.
Dikine kesin bi kac yerinden.
Dün gece rüya aleminde gördüğüm eski kız arkadaşımın gerçekleştirdiği eylemdir.
sanıldığının aksine en acılı ölüm yöntemlerinden biridir ama sona doğru acı azalır kan kaybıyla gözler kararmaya etraf dönmeye başlar kalp hızi düşüyor vücuda gerekli kanı almıyordur bir süre sonra insan bayılır ve ölür ama başlarda belirli bir kan kaybı oranına kadar yakar kestikten sonra.
damarlara dik şeklinde kesme şekli blöftür. gerçekten ölmek istiyorsanız dikey olarak kesmeniz gerekir.
bu eylemi yapan kişi, beni duyun diyordur. hem ölmek istemiyor, hem de ölmekten başka çare göremiyordur.
Bilek kesilince kan akmaya başlar ve 5 dakika içinde ölüm gerçekleşir.