bugün

büyük ihtimal videoyu yayınlamadan twitter hesabını bilhassa kilitleyip aptal muhaliflere "akp videoyu yüklemeye izin vermedi ve adamın hesaplarını kapattı" diye düşünmelerini sağlayacaktır.
merakla beklenen görüntülerdir.
sahte bir hesap tarafından ortalığı karıştırmak için verileceği söylenen görüntülerdir.
arkadaşlar bu hesaba güvenmeyin.
görüntü varsa çıksın. fake hesap mı real hesap mı fark etmez görüntüler doğru ve sansasyonel olduğu sürece...
iyi keklemiştir milleti,

videosu burada

http://video.uludagsozluk...klanan-yeni-video-110501/
herkesin 'allah allah erdoğanın sonu geliyo be yuppiiii' demesine sebep olacağı sanılan videodur. bekleyin koçlar bekleyin. yarın da erdoğanla bilalin yuttukları paraların x ray cihazlarına takılan görüntüsü varmış. ağzınızdaki salyaları silin ama ilk önce.
görüntüler her şeyi ile açık seçik burada;

akp'liler tarafından kurmaca video'lar ile engellenmeye ve insanların inanırlılığını zedelemek için verilen göüntülerdir.
asıl görüntüler gelecek, bekliyoruz.
(#22995857)
düblejdir.
Niki minaj'dır.
ak trollerin işidir.
(bkz: ben datmin oldum)
bazılarını göt etmiş videodur. ayrıca hesapta zaten hesabı kapatacağını söylemiştir.
video ile fotoğrafı, edius ile photoshop'u karıştıran, daha doğrusu karıştırır görünen akp sosyal medya dezenformasyon ekibi bünyelerin abuk subuk paylaşımlarla "fotoşok bunlar, montaj, biz söylemiştik..." diye hazırlığını yaptıkları görüntülerdir.

aynı ekip kanal 7'nin yayınladığı montaj temalı yalanına da atlamışlardı. ertesi gün recep tayyip erdoğan ın tape itirafı geldi zaten.

çıksa da izlesek.
bu gerizekalılar amerikanın ünlü stüdyosuna analiz de yaptırmışlardı. noldu, 5 saatte göt oldular. çok zekiler valla helal olsun. haramzadeler hesabıyla çıktığından beri uğraşıyorlar. olum madem amacın makara, abdestinden şüphen yok ne diye gerçekler üzerinden taşak malzemesi üretmiyorsun. orjinal haramzadeler hesabı, yasal dinleme-gerçek kayıt üzerinden çok kral taşağını da geçiyor. banker bilo videosu, müzikleri falan çok ince. salak saçma sabotaj girişimlerini komiklikle süslüyorlar bide lan espri anlayışınıza sokayım ya. yapılan dalkavukluktan başka bir şey değil, kendinizi kandırmayın.
sıktınız ama.
Aklın sıra dalga geçilen görüntülerdir.
Bu espritüel arkadaşları telefon kaydı çıkınca görememiştik pek, olanlarda montaj, dublaj, sürmenaj edebiyatı yapıyordu.
Halbuki bizzat başbakan tarafından itiraf edildi görüntüler.
Önce montaj dedi, montaj demek mevcut olan görüşmelerin kesilip biçilmesi ile oluşur. Yani o kelimeler konuşmacılar tarafından kullanılmıştır fakat başka konuşmalar içerisindekiler seçilip ayıklanmıştır.
Benim babamla olan görüşmelerimi 3 yıl süre ile kaydedin, bırakın 11 dakikayı, bu sözleri içerir 1 dakika bulamazsınız.
Sonra hatanın farkına varılarak bu sefer dublaj denildi. Ama tüm ülkeye hakim hükümetçe bir tane bilimsel rapor konulamadı ortaya. Yandaş medyada bir kaç haber çıktı. Bunların ikisi bizzat ses kaydının yalan olduğunu söylediği iddia edilen şirketlerce yalanlandı. Bir tanesini kaale bile almadım çünkü adamlar güya Dr. Dre'nin (evet bizzat eminemin kankası olan) kaset montaj, islam aleminin liderien komplo kuruluyor şeklinde açıklama yaptığını iddia ettiler, ki gülemiyor bile bu habere.
Sonrasında ise kriptolu telefon dinleniyor denildi. Yani bir anlamda bu görüşmeler var, ama ben gizli telefondan konuştum nasıl dinliyorlar denildi.
Şu kadarını söyleyeyim, komplıo teorisi çok bu ülkede, halen bu ses kayıtlarının akıbeti belirli değil, gerçek mi değil mi. Beni de şiddetle rahatsız ediyor ülkemin başbakanı hakkındaki bu iddialar, bir an önce artık bilimsel rapor yayımlanmalı.
Bununla birlikte, Ak Parti cephesinin feveranını da anlamış değilim.
Konu ile alakalı bakan montaj olduğunu hissettim diye inanılmaz bir açıklama yapıyorsa;
Ülkenin başbakanın savcının 22 kez yurtdışına çıktığı, başörtülü bacımıza iğrenç saldırılarda bulunulduğu, camide içki içildiğine yönelik sözlerinin aksi bir bir delilleri ile çürütülüyorsa, kimsenin başbakanın bu kayıtlar montaj denildiğinde inanması beklemesin.
Ha inan bir grup var ama onlar zaten tüm hücreleri ile teslim içerisinde, dün bir tanesi yanımdaydı, cebimdeki parayı alsalar yine onlara oy vericem dedi. Saygı duyarım siyasi görüşüdür. Ama diğer kesimin inanmasını beklemeyin arkadaş.
Bu saatten sonra Tübitak mübitak da demeyin, istediğiniz raporu yazmadı diye görevden adam alıp tübitakı yeniden yapılandırdıktan sonra bu kurumdan gelecek raporun bilimsel olacağına da inanmıyorum.