bugün

güzel oyundu nedense anasını bellediler.
Ne oynardık be zamanında.
sol çerçevede görünce duygulandırmıştır.
severek oynadığım oyundur. herkese tavsiye ederim. evet.
28 oyundur üst üste 1. olduğum oyun.
Ne kadar gerizekali ve cahil bi millet olduğumuzu 1 saat su oyunu oynayarak anlayabilirsiniz.
severek oynadığım bir oyundu.
ara vermiştim.
hatırlatan yazardaş sağol dostum.
güzel bir oyun.

tek eksiği salt türkiye haritası üzerinde oynanması. açıkçası akdeniz çevresi de dahil olabilirdi.

oyun zaman içinde daha da detaylanır umarım.
görsel

Bir bilgi yarışmasının sohbet odası. Modern öncesi, soyut sanat tartışması beklemiyorum zaten fakat bu ne?

Kilitlendim okuyorum bi saattir allah affetsin.
çok zamanım olunca buraya bil ve fethet malları diye başlık açıp screenshot yükleyeceğim.
4 gündür oynuyorum ve dehşet içindeyim.

köylü milletin efendisidir, sözü kime aittir?
- recep tayyip erdoğan.

ilk başkomutanımız kimdir?
- recep tayyip erdoğan.
....

bu mallar sayesinde 4 günde deli gibi level atladım.
Zamanında çok eğlendiğim bilgi oyunudur. Ama bariz şekilde kaybettirmek için donma yapmasından sonra silip atmıştım.
hala severek oynadığım kültür bilgi yarışması oyunudur.
Herkesin nedense bir zamanlar böyle oynadığı oyundur. Yani biriniz de çıkıp demiyor ki oynanması zevk veren arada oynanabilen bir genel kultur agirlikli oyundur diye. Neyse zaman buldukça uğruyorum ben.
Bir zamanlar saatlerimi çalan bir oyundu.
Şu an Eski Türk Tanrıları ile ilgili sorular hazırladığım oyun. Bakalım kabul edecekler mi.
Çok sevdiğim bilgi oyunu. Çoğunda birinci olurdum. Artık eski tadı vermiyor orası Bir gerçek.
Yeni şekli ile sıçmış oyundur.sürekli islamcı sorular, peygamberlerden felan bahseder. Bilgi sorusu diye tv dizilerinden hangisi kanald'd yayınlanmamıştır diye sorar. Yazık.
Faydalı ve eğlenceli facebook oyunu.
Bi ara bağımlısı olduğum oyun ama sonra boka sarmış herhalde.
yeni şekli ile sıçmış oyundur.
Dıdısının bıdısı kaçıncı yüzyılda olmuştur şeklinde soruları mevcut oyunumsu yarışma.

ben de doğru cevap veremiyorum da 1988 yazmak nedir!

Ebee yavrum, ebe güzel çocuğum öss sbs teog falan da mı görmedin soru kalıbı nedir bilmiyorsun diyesim geliyor rakiplere.
güzel ve keyifli bir bilgi yarışması oyunudur. aynı zamanda bilmediğiniz konular hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur.
artık baymış oyundur.
Bilgimle herkesi dövdüğüm oyun. Sikerün.
soru soranların googledan araştırıp hard sorular hazırlamadaki amaçlarını anlayamadığım bilgi yarışması.
68 levelleri gulduren oyun, ben 34.