bugün

bakin arkadaslar bu baslik dahil butun aski memnu basliklarinda entrylerim vardir.

breaking bad den sonra favori dizimdir bilginiz olsun. al skyleri vur bihtere ayni boktular.
amerikan horhor
banshe
vikingler
bu uc diziyi ayni anda izleyerek bitirdim ama bu dizi kadar zorlanmadim.
adnanin firca biyiklari vucudunda gezerken kusmak istedigine eminim aptal.

firdevsin dedigi gibi surekli aptallik yapan aslinda hic zeki olmayan bir kadindi. hep kendini cok akilli sandi.

hic istemedigin bir adamin izlerini vucut salgilarini kasigindan baska bir adamla silmeye calismak calistigi adam da secici olmayan bakin peyker gibi bir silik kadinla bile birlikte olmus vizyonsuz bir adam.

birini ruhunuzdan vucudunuzdan baska biriyle yikarken bence secici olun daha cok kirlenirsiniz.
mesela ben kalbimi kimseyle yikamadim hala bakir.
ha aslinda kalbim de yok.
ben duygusal romantik bir adam hic olmadim.
Kadın çok üzüldü. Aslında behlül onu kandırdı, onun hiç öyle bir niyeti yoktu.
- Yaşattığım her şey için özür diliyorum senden.
- hı hı.

Sene i devriyesi gelmiş. Anmadan geçmeyelim.

görsel
(bkz: motör)
Gül gibi Behlül'ü berduşa çeviren bencil pisliğin teki.
Biher'in ölüm yıldönümünü unuttuğumda bir tanıdığımın ölüm yıldönümünü unutmuş gibi hissediyorum. Şimdi birkaç aşk ı memnu sahnesi izlemek farz.
tekrar çıksa tekrar reyting rekorları kıracak olan efsane dizi.
Unutulmaz aşkı memnu karakteri. 24 haziran 2010 da dizinin finalinde intihar ederek hafızalara kazındı. Her yıl bu tarihte sevenleri tarafından hatırlanıyor.
behlulu elde etme hirslarini ednan beyin firca biyiklarinin vucudunda gezmesine izin vererek koreltmeye calisip basarili olamamistir.

--spoiler--
bihter: onun yatağında olduğumu düşündükçe kahroluyorsun.
--spoiler--

ednan beyin koynuna girdigin icin kimse kiskanmiyor aksine midesi takla atiyor.

---aptal---
beren saatin fiziksel olarak en güzel ve en naif olduğu zamanlar.
kakao oranı daha yüksek olan, şeker içermeyen, acı ziyagildir.
motor olduğundan şüpheleniyorum.

motöörrr.
bihter durur mu yapistirdi cevabi.
adnanla sevisip sevisip behlule diyor.adnanin firca biyiklari vucudunda gezerken acaba ayni seyleri dusuyor mu.

--spoiler--
Dünyaya baktığın küçücük yerden bakıldığında bizim evliliğimiz biraz önce söylediğin o çirkin ifadelerle belirttiğin şekilde görünebilir.
--spoiler--
Annesi kadar şirret olmayan kadın.
bu kadinin adnani sevdigi falan yoktu anasina olan hirsindan sadece adnana hirsinin kurbani oldugu icin aciyor merhamet duyuyordu.kurbanina duydugu merhamet.

behlulu de sevmiyordu yasak ask ve onun durulmaz bir adam olusunu hirs yapti kadinligini kullanarak kopek edecekti kafaya koydu.kendini karsi koyulmaz bir kadin oldugunu ispatlama cabasi hep.

bihter karakteri histerikti birileri tarafindan arzulanma istegi hic bitmiyordu cinsel durtu bozuklugu da vardi.

karsi koyamayacagini bildigi adama kendini sunuyordu cok aptalca.
behlul cok kolay bir adam.

bakin simdi ne yazacagimi unuttum alkolluyum asil annesinin babasini aldatmasindan dogan bir sey bu.annesinin baska adamlarla fingirdemesi ona olan nefretinden.

iste bunlar hep sizin yuzunuzden baktim siz izliyorsunuz oturup ilk bolumden izledim.

en cok bana soracaksiz.

bihterin cinsel durtu bozuklugu var.

matmazelin frijiti var ben olsam adnanla 98 bolum boyunca yatmayi basarirdim.
Bihter Ziyagil'im ben. Firdevs Yöroğlu'nun kızıyım. Kimse ayaklarının altına alamaz beni. Kimse canımı acıtamaz. Gayet iyiyim ben . Teselliye ihtiyacım yok benim. Şimdi dinleneceğim. Güzelleşeceğim yarın için. Üvey kızım evleniyor. Kocamın yanındaki yerimi alacağım yarın. Çok güzel olacağım. Yüzümde en sahici gülümsememle onların mutluluğunu alkışlayacağım.
Napsa ağlamayı beceremeyen karakter. O gözden bir damla yaş akmaz mı?
--spoiler--
tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama."
--spoiler--

gelin 60 kere okudugunuzda bihterin sesiyle bir cirpida soylebileceginiz bu cumleyi analiz edelim.

aslen matmazele ait bir soz olup bihter tarafindan ezberlenip yine matmazele satilmistir.

tabi siz: matmazele diyor.
anneleri tarafından:inci ziyagilden bahsediyor.
size emanet edilen çocuklara: bulent ve nihalden bahsediyor.
her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının: yetersiz goren matmazel bihterden bahsediyor.
annelik etmesine şiddetle karşısınız :matmazel karşi.
Sen 30 dk önce biz 10 sene önce yedik bre aslan parçası.
ilk bölümden beri kendi mezarına gidiyodu aslında ne acı.
An itibariyle ölen kadın
Anasida felç oldu..
"tabi siz anneleri tarafından size emanet edilen çocuklara her bakımdan yetersiz gördüğünüz bir kadının annelik etmesine şiddetle karşısınız ama."

sanilanin aksine bu cumleyi bihter soylememistir.
matmazelin adnan icin yazdigi mektubu bulup okumus oradan ezberlemis ve matmazeli her seyi bildigi icin tehdit etmek amacli soylemistir.

kendisinin bu cumleyi kuracak kadar bir donanimi yok.ezberlemesi bile buyuk basari.

lutfen bolumleri dikkatli izleyelim.
YouTube yorumlarından göreceğiniz üzere Türk kızlarının çoğu kendisine hayrandır. Kocasının parasıyla asalak gibi çalışmadan yaşamayı, akşama kadar hiçbir iş yapmadan çok yoruldum demeyi, hiçbir suçu olmayan, dedikodu yapmayan Süleyman efendi, saheste hanım gibi çalışanlarını başka konulara sinirlenip azarlamayi , canı sıkılınca kocasını aldatmayi ister türk kızlarının çoğu. Hepsi olmasa da çoğu asagiliktir.
motöörr.