bugün

bir albay kemal' in boş yapmak ve ilgi çekmekten başka bir amacı olmayan entrylerine bakıyorum, bir de kendisinin bilgi veren, güzel yorumlara sahip entrylerine bakıyorum ve albay kemal yazarsa bi derdim var dostoyevski' dir demek istiyorum. cidden böyle bir şey var.
hayır, rahatsızlık yok.. bir yıldır kadın zannedilmemiştim, gece gece değişiklik oldu..
hepinize iyi geceler..
benim yüzümden donuz listemdeki bir köfte kendisini rahatsız ettiyse çok özür dilediğim bilge yazar. kusura bakmasın. donuz üyesine de teessüf ederim.
hahahaha.... bu ne yaaaa...
görsel
seviyorum bu adamı ya. hem yazar gibi yazar hem de insan gibi insan. roman yazsa hemen alırım.
Yaşlanmışsın söyleyim afgjkm.

https://m.uludagsozluk.com/e/47007873/
güzel sözleriniz için hürmetlerimi kabul edin lütfen..
Gerçekten de diyalog kurabilen, insanlara ikinci şans verip kaybetmemeyi seven, gözümde spencer reid ve horatio caine’ in buluştuğu güçlü bir karaktere sahip olan yazar. Üstelik çoğu kişinin aksine şamatanın, ti’ ye almanın suyunu çıkarmıyor, yeri gelince ciddi, yeri gelince mizah yazıyor. Bu da onu çok farklı bir noktaya getiriyor. Tek amacı keyif almak için milletin sinirleriyle oynamak olan şımarıkların aksine sözlük için bir ubermensch’ tir. Elbette şu an sıkı karnı ve göbeği açık olan kızlarla kahkaha atan bay kasların aksine faydalı şeylerle vaktini geçiriyordur.
Sevildiğini bilmelidir. Saygılarımı sunarım.
mor ve ötesinin en underrated şarkısıdır.
ama en çok beni di mi?
Ağlama lem ceyrek porsiyon.

Ben seni de çok seviyorum.

Evet
ulan bi kere bana bu laflar edilmedi be.
neyim eksik benim ya.
Sevilen ve kalbi güzel yazar. Hep olsun, var olsun, mutlu ama yakin olsun. Daha ne osssuuunnn.

Evet
aslında, sevgili kardeşim, seninle polemiğe girmedim..
yani amacım bu değildi.. onun için de, sıralı entry ile diğer başlıkta lafı uzatmadım..

farklı şeyler de düşünüyor olsak, neticede birileri ne seni, ne de beni dinleyerek kanun çıkarmıyor; ki, keşke her bizleri dinleyerek bir şeyler yapıyor olsa... o zaman zaten işler bu hale, ve vatandaş da birbiriyle karşı karşıya gelmemiş olurdu..

velhasıl, ne diye akşam akşam seni üzeyim, sen haklı ol...

iyi geceler..
sokak köpekleri hakkındaki düşüncelerine yüzde 200 katılmasam da çok sevdiğim ve sevmeye devam edeceğim saygıdeğer yazar. yazadursun.
Gerek bilgi birikimi gerek de usta yazarlık tarzıyla sözlüğün david rossi’ si olan, aynı zamanda renkli yazar.
Benim gibi tarihi ilginç detaylara hakim ve ilgili olduğunu anladığım, bugün öğrendiklerim için teşekkür ettiğim bilge yazar.
Hayır canım, sen kardeşimsin.. ufağa tefeğe bakmam ben..
bana kırgın olmamasını dilediğim ve feci sevdiğim yazar. saygılarımı sunarım.
(#46958790) ile '' kuvvetle muhtemel '' demek istediğim değerli yazar. *
Kanka bence sana yürüyor ama sen bilirsin.
Birikimli, dolu, cesur bir yazar. Takdir ediyorum. iyi ki var.
Nickten bağımsız olarak.

Boğazım çok acıyor ve hastayım.
Derdim bu.
https://youtu.be/IgAJ-mvB7QE?si=fQENWrRMidkuaItC