bugün

o asıl "sözlük ortamı'nın" içine eden, 5inci nesilden sonra gelen insancıkları nazi kampı gibi toplayıp onları sabun piyasasına iade etmektir. tamamen uludağ sözlüğü savunmak adına. işte o zaman ne isyan yapmaya gerek duyarız ne de başka bir şey.

not: bazı altıncı ve yedinci nesilden olanları istisna olarak görebiliriz. ayrıca silik yeyip yeniden hesap açanlar da bu faaliyetin dışındadır.

forza "ah o eski günler".
(bkz: ayıp)
(bkz: yazık)
(bkz: günah)
Lüzumsuz olacaktır lakin 8.nesilden sonrası iÇin her şey müstehaktır.
(bkz: yanayım yanayım ateşlerde yanayım)
--spoiler--

ayrıca silik yeyip yeniden hesap açanlar da bu faaliyetin dışındadır.

--spoiler--
(bkz: ooof of kömür gibi yanıyorum)
(bkz: beni yak kendini yak mamadou niang)
Bana yar olmayan devr-i devranın, izzet-i ikramını sikeyim. Yansın ibneler alayı, Su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim.

Kaynak: Neyzen Tevfik Sözleri
http://www.guzelsozlerin....eyzen-tevfik-sozleri.html

yakın bunları harbiden bende dahil yakın. anasının babasını bastığını sözlüğe yazan mı istersin. eve gelen kızkardeşin bakireliğine dil uzatan mı dersin,hunharca kadın pedi emenimi istersin,sevgilinin amına pipet sokanımı istersin. ne ayaksınız ulan siz ibneler.
(bkz: ateş bizi çağırıyor)
nerde o eski bayramlar tadındaki yazar başlığı. hem eskiye özlem olacak hem de herkesin gözdesi olunacak. ikisi bir arada olmaz. yenilere kapıları kapatmak burayı yaşlılar kulübüne çevirir. sohbetin adı da sadece "körler sağırlar birbirini ağırlar" olur.
ayıptır.
sözlükte adam kalmamasına neden olur. iyi de olur ama zall para kazanamaz. çok üzülürüz sonra.
9. Nesil yazar olmama rağmen bu eyleme tam destek vermekle beraber bu eylemin sonucunda sözlükte entry giren yazar kalmayacağı için içim rahat yanacağım.
en büyük salaklığın, ''kişinin tamamen aydınlanmış olduğuna inanıp, diğer her şeyi küçük görmesi ve bu görüşünü diğer bireylere de yayarak salaklığı bulaşıcı hale getirmesi'' olduğunu kanıtlayan görüştür. x. nesilden öncesi veya sonrasından ziyade, böyle düşünenlerin yakılması gerektiğini düşünmekteyim.
Sözlükte kalan 16 kişinin dramı.
çok gereksiz ve saçma bir girişim olduğunu düşünmekteyim, dokuzuncu nesil olarak mağduruz.
tam bir faşizm. ayıptır ulan!
(bkz: adolf hitler)
onuncu nesil olarak yorumsuzluğu seçiyorum bu başlık için...
ama şunu demeden geçemeyeceğim, sevgili az bilen çok yanılan sözlük yazarları, troll dediğiniz birçok yazarı ahlak sınırı olmayan benzer yazarları popüler yapanlar sizler değil misiniz ? bir sürü saçma sapan tuhaf başlıklar açılıyor ee gidip altına roman gibi döşeyip dolduruyorsunuz, sonra da o böyle şu böyle... kendi adıma eleyip yazarken yazdıklarıma dikkat ederken birçoğunun bunu görmezden gelip beşinci neşilden sonrakileri yakalım yıkalım demeniz biraz saçma olmuyor mu ? öz eleştiri yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum...
(bkz: yandım yandım ah ki ne yandım)
(bkz: yaktın beni zalim tiryakin oldum yarim)
ütopik bir çaresizlik düşüncesidir.
beşinci nesil öncesinden çok çekenlerin beyanıdır.
"-sen kimsin lan değişik" derler adama.
(bkz: naptim lan ben)
yananların üzerine bir bardakta benim dökeceğim istektir.

benzin la benzin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar