bugün

beşiktaslı olup takımın 2 yıldızından ve avrupaya gidip 8 yemekten utanan taraftar beyanı.

arkadaslar bu rezil takımımdan köpekler gibi utanıyorum malesef. evet.
haklı bir beşiktaşlı beyanı.

liverpooldan 8 yemek tinerci olmak şikeci olmak ve bir çok rezillikten dolayı bir beşiktaşlı olarak köpek gibi pişmanım. keşke galatasaraylı olsaydım. evet.
zaten beşiktaşlı değilsin de yine de yazmak farz oldu;utanıyorsan beşiktaşlı kalmak zorunda değilsin.
beşiktaşın köpeği bile olamayacak kişilerin,beşiktaşa dil uzatmasıdır.
aslında köpeğim ama beşiktaşa laf atıyorum demenin trollcesi cümle.
ben olsam bende utanır yerin dibine girerdim.

başarısı olmayan, 2 yıldızlı bir takım tutulur mu!
Biz beşiktaş taraftarı takım tutmayız aşık oluruz, dibine kadar da en güzel şekilde yaşar ve bundan da gurur duyarız.
Renkli köpeklerin çamur atmaya doyamaması durumudur. Çatlayın lan!

Bir gün değil her gün beşiktaş!
bir beşiktaşlıdan asla duyamayacağınız sözcük dizlimi...
Beşiktaş'ı karalamak için Beşiktaşlı'ymış gibi konuşan silik. Beşiktaş ona iyi koymuş olmalı ki böyle başlık açtırmış olmalı ona.
renkli olmaktan utananların beyanı.
bir Beşiktaşlı öldürsen bunu demez.
15 yıl şampiyonluk hasreti çekildiğinde de beşiktaşlıydım, liverpooldan 8 yediğinde de, kiev den 6 yediginde de. Liverpoolu elediğinde de beşiktaşlıydım, fenerbahçeyi kalecisiz kadıköyde yendiginde de. Taraftarlık sadece başarı endeksli olmamalıdır. Sevmeler emek ister, beşiktaş emeğimsin.
Bırak beşiktaş'ı hiçbir takımın taraftarı ''şu takımı tutuyorum ama bundan afedersiniz it gibi utanıyorum'' demez. Ha eğer diyorsa o zaman o takımı artık tutmama gibi bir şansı da vardır elinde.