bugün

öküz her yerde herkese karşı öküzdür. tüm taraftarları genellemeye maruz bırakmak istemiyorum. çünkü, genellemenin içinde eriyip gitmek kötüdür, bilirim. * ama şimdi burada... yazıktır lan. ben bayanların yanında bile küfür edemiyorum. herifler olayı aşmış anasını satayım.
münferittir münferit.*
ricardo quaresma'yı ilah edinen gariplerden beklenecek ayıptır, gençlik heyecanına vermek lazımdır.
beşiktaşlılara yakışmamış davranıştır. normalde bir avuç beşiktaşlının tribünlere çağırıp küfür etmesi gerekiyordu.

neyi savunduğunu anlayamadığım beşiktaşlı yazarlarda var aramızda. yapmanız gereken basit. ben kendi şahsım adına özür diliyorum yapanlarında ta sin kaf.

dipnot: zamanında alpayın eşine tribünden ettiğim küfürden dolayı özür diliyorum. cansel hanım senden özür diliyorum. ulan harbi şerefsizlikmiş yaptığımız. evet o gün stadyumda bulunan herkes küfür sallamıştı. yaşım gençti ve cahildim.

not: galatasaraylıyım. masum değiliz hiç birimiz.

vay arkadaş uzaylı mı diyem adamlara ne diyem. adamların üstünde beşiktaş forması var. inönü stadyumundan bağırıyorlar.
vay arkadaş ne sinem kobal'mış. ülkede neler olup bitiyor neymiş sinem hanımı ağlatmışlar.vah vah vah!