bugün

eski formuna devam.
öyle beleş penaltılar falan.
götunuzden kan alacaz oglum kan

not:gomissporluyum.
tarihi şaibeli şampiyonluklarla dolu fetöcülerin içinden geçecek takım.
Allahim hala hakem derdindeler. Gecen sene fenerin aldigi penaltilara baksak hadi onu gectim yillardir feto davasina kayirilan galatasaray? Kudurun.
Bu sezon tff ve hakemlerinin işi çok zor. Galatasaray çok iyi tekım bu sezon. Trabzon, başakşehir ve fener i bilmem ama galatasaray ne zaman şampiyonluğa oynasa şampiyon olabilen bir takım. Trabzonspor da hazır başladı konya maçında oynadığı oyunu ve tribünleri gördük. Bu tribünle maç kaybetmez ilk 3'e rahat girerler. Geçen sezon bir tek başakşehir vardı ama bu sezon bu takımı şampiyon yaparken zorlanacaklar.
"Sana olan sevgimi leyla bilse mecnunu terk ederdi".
Hayattan rengi alın geriye yarak gibi bişey kalır ki.
Yine en çok beşiktaş ın konuşulduğu güzel bir gün.

Dilinizden düşürmeyin lan. Yatın kalkın beşiktaş deyin hadi bakalım.
son 10 yılda;

3 büyükleri geçtim, trabzon'u da katarak söylüyorum, açık ara en az penaltı kazanan takımdır.

yine aynı 4 takım içinde en çok kırmızı kart gören takımdır.

yine aynı 4 takım içinde rakipleri en az kırmızı kart görmüş olan takımdır.

yine aynı 4 takım içinde bu gibi bir çok "avantaj-dezavantaj" hususlarında 3 rakibine kıyasla en çok yara almış takımdır.

lütfen hakem konuşmak için bir kez daha düşünün. komik oluyorsunuz.

not: cenk'in penaltısı basitti. çalınmaz. arada her takıma olmuştur böyle hatalar.

not2: bu gözler derbide kendisini ceza sahasının dışında yere atan oyuncunun takımına penaltı kazandırdığı maçları görmüştür.

not3: yine aynı gözler beşiktaşlı futbolcunun nizami kafa golünü elle attın diye iptal edip oyuncuya kart gösteren hakemi de görmüştür.

not son: beşiktaş için hakem hatası, bizzat hakemden gol yediği gün anlamsızlaşmıştır.
şenol güneş'in sezon başında fazla kondisyon yükleme yapmadığı takım. fenerbahçe, trabzonspor ve galatasaray tam yükleme yapmış. başakşehir de tam yükleme yapmamış.
Bu sene de şampiyon.

Östersundzedelere acımaz.
dünyadan bi haber olan hokkabazların iftira attığı takım.

beşiktaş mali kriterlerden dolayı avrupaya gidemedi. *
O günlerin geçtiğini sanan tinerci beyanıdır.
Paranızı tekrar komidinin üzerine koyacağız.

Not; babanız galatasaray.
2 yıldır yaptığını devam ettirerek ana sikip ocak söndürmeye devam edecek türkiye'nin en güçlü ve prestijli kulübü.
şenol güneş'in fazla yükleme yapmamasını nedeni kondisyon ekonomisinden dolayıdır. çünkü futbolcular da insan. kondisyon dediğimiz şey gaz gibi basılan bir şey değil.

mesela bilic dehşet yükleme yapardı ilk 5 hafta fırtına gibi eserdik sonra kas yırtılmaları, çeşitli sakatlıklar, formsuzluklar... ve takım iner çıkardı.
Yenince Beşiktaşlılar ,
Yenemeyince renkliler mutlu...
Herkese yetebilen yegane takım.
Biraz da gülelim.

http://galeri.uludagsozlu...ming-to-beşiktaş-1509478/
garanti penaltı olacak maç.
eee penaltı olmayanca 6 yiyorlar 8 yiyorlar...
eğer volkan şen haberleri doğruysa q7 satılmış olabilir. babel, lens, 1 ay sonra dönecek gökhan töre artı volkan şen fazla. en yaşlısı gidecek gibi...
küçükken belediyenin sandığım futbol takımıdır.
Ulan beşiktaş ile dalga geçmekten vazgeçin artık bak yeter! 1 olur 2 olur 3 olur 4 benayoun 5 gerrard 6 babel 7 babel 8 crouch.

Not; babanız galatasaray.
görsel
yaşam sevinci.
Bu sezon ligde ne zaman maç yapsa yolculukta oluyorum.

ilk hafta konya-istanbul yolundan geldim , bir saat sonra başladı.

Bugün şu anda Çanakkale-istanbul arasında otobüsteyim. Maça yönetici ucuna yetişeceğim.

Haftaya 26'sında bayram için antalya'ya gidiyorum o günde bursa maçı varmış.

Hayırlısı olsun.

Not: düzeltme.
neymar çakması neumayr ve david trezeguet çakması trezeguet yaktı bugün bizi. maçın özeti bu diyebilirim. yenilen gollerde hata aramayacağım tek lafım bu takımı hakkıyla oynatmayan teknik direktör bozuntusunadır. bu kadroyla neler neler yapılır ulan. 3 yıldır tutturmuş bir taktik gidiyor. gomez'de de aboubakar'da da aynısını uyguladı şansa bala başarılı oldu. bu sene bu taktik olmaz. cenk tek forvette verim alınacak bir futbolcu değil. andreas beck zaten futbolcu değil. ön liberoya koyup fazla ayrılma dediğin oğuzhan atiba'dan da tam verim alamıyoruz. kanatlara da tembihlemiş sıkı sıkı aldığınız topu orta açın. bu kadar basit, korkakça, geri zekalıca bir taktik görmedim ben. defans pepe hariç allah'a emanet bunun için hiç kafa yorduğunu sanmıyorum. kolay gol yiyen bir takım olduğumuzu görmek istemiyor galiba. tez zamanda siktirip gitse keşke. bugünkü maçtan sonra beşiktaş'tan avrupa'da başarı beklentim yok oldu. bir sikim değişmeyecek yine görürsünüz. her dönem illaki beşiktaş'ın üzerine yapışmış keneler oluyor ne yazık ki. bunlardan kurtulsak bir rahatlarız aslında var ya.

onun dışında, bugün negredo'ya yapılan harekete penaltı verilebilirdi ve talisca'nın şutu bariz elle engellendi. şunu söylemek istiyorum, geçen hafta zaten kazanacağımız maçta yanlış bir penaltı verildi, bugünkü maçı yöneten hakem de bu tartışmaları görüp yusuf yusuf oldu. ve bugün beşiktaş'a penaltı vermeyeceğim diye karar verdi, evet bu böyle. yani tepkileri göze alamam öyle her şeye penaltı vermeyeceğim diye düşünmüştür en azından. amına koduklarım bu işten yine beşiktaş zararlı çıkmadı mı şimdi söyleyin? geçen hafta zaten kazanıyorduk. bu hafta hakkımız yenmiş oldu. kime laf anlatıyorsam her neyse.

tuttuğum ama beni çok kızdıran takım.
2 tane şans golü yedi diye 40 gol yiyeceği düşünülen takım.
Ya akıl...