sağlam bir stoper ve klas bir golcü almazsa bu sene şampiyon olamayacak takım.

atiba da aksıyor ; ama şimdilik onun yerine adam alacak para yok.
Acilen ampüte futbol lisansı alması gereken takımım. Sakatları orada değerlendirirsek dünya şampiyonu oluruz.
en doğru yönetilen kulüp.

fenerbahçe ve galatasaray ise inanılmaz bir borca gömülecekler. zaten bataklar.

dırar'a 4,5 milyon euro bonservis ödeyen, 33'lük valbuena'ya 3 yıl için 12 milyon euro sözleşme yapan takımdır fenerbahçe.

gs ise har vurup harman savuruyor.

ben umutluyum. beşiktaş bir stoper ve bir forvetle favorisidir ligin.
Bir kanat, bir forvet ve bir stoperle 2017-2018 sezonu şampiyonu olacaktır.
vatani hizmet için, milli görev için şenol güneş'e izin vermesi gereken camia.

beşiktaş önümüzdeki 5-10 senede yine belki şansa bala bir kaç şampiyonluk kazanır ama milli takımın dünya kupasına katılması hepsinin önündedir.

bırakın oğlum adamı o da gelmek istiyor 'çek bir letonya' rezaletini unutturmak istiyor belki.
beşiktaşlı olarak şenol güneş'in gitmesini yerine slaven bilic'in gelmesini isterim. illa başarısızlık geldiğinde ayrılması gerekmiyor yolların. şimdiden yollayın işte iyi anılsın hep. bilic pektemekli kadroyu şampiyonluğa oynatmıştı bu kadroyu avrupa'da başarıya sürükleyebilir.
sen benim her gece efkarım bestesinde 'sen bana babamdan kalan miras değil, oğluma olan borcumsun' şeklinde tanımlanan büyük takım, adeta bir aşk. gel gör ki ben bu tanıma katılmıyorum; çünkü beşiktaş bana babamın mirasıdır, onun anısıdır. birlikte yaşadığımız sevinçlerin ve daha çok da üzüntülerin sebebidir. keşke bugünleri de görebilseydi. maç izlerken hep kahrolurduk fakat şimdi kahrolan taraf biz değiliz babacığım, rahat uyu yerinde.
süper kupa maçına 7 gün, ligin başlama ise iki hafta kaldı ve hala forvet ve stoper olmak üzere 2 ana transferimiz ortada yok.

ispanya'daki kampa en azından biri yetişse iyi olurdu.
bu sene yönetim de hoca da takmıyor takımı. ilk beşte bitirmesi bile zor.
bu sezon anca başını alacak takım.
sezon öncesi kampın son gününde teknik ekibi basın mensupları ile maç yapmıştır.

maç 2-2 bitti.
şenol hoca maçı yorumluyor.
https://youtu.be/lJi5DPBrqhw?t=1116

beşiktaş'ın asıl gücü kendi içindeki mutluluğudur.
jeremain lens ile anlaşmış kulüp. önceliğimiz s.o.s veren defans olmalıydı. işallah defans bu hafta neticelenir.
2017-2018 sezonunda süper lig şampiyonu olamayacak takımdır.
beşiktaş'ın bu seneki en büyük rakibi düşününce başakşehir sonra da fenerbahçe'dir. bizim takımın 2 önemli eksiği var şuan stoper ve forvet. 2 bölgeye çok yanlış oyuncular transfer edilmedikçe beşiktaş şampiyon olacaktır rahatlıkla.
lens ve stoper transferi acilen bitmeli.

forveti ilk lig maçında cenk idare eder ; ama stoper ve kanat ihtiyacı kapanmaz.
şenol güneş: ben şu an beşiktaş'a aitim. bulunduğum yerden bir yere gitme niyetinde değilim.

Şu cümleden sonra milli takımı 4 maçlığına dahi olsa çalıştırırsa adam değildir. Fiko derhal sözleşmesini fesetmelidir.
Çöküşüde olacak demiş borç batağına gömülmüş renkli. Stadsız şampiyon oldu lan bu takım daha ne çöküşü. Sen uefaya katılamadın kombine yaktın bu taraftar her hafta başka stada gitti takımını desteklemeye. Türkiyenin en saygın takımıdır. Bunun aksini söyleyenler bile içten içe bunu kendine söyler.
Şenol Güneşin kıyafetiyle dalga geçen, Şenol hocaya çakma filozof diyen kitle şimdi çıkmış vatan için Şenol Güneş milli takımın başına geçmeli diyor. yavaş dönün gençler takip edemiyoruz.
armasının ayrı bir anlam ve asaleti olduğunu düşündüğüm, taraftar mensubu olduğumdan dolayı gurur duyduğum spor klübüdür.
Eğer Şenol güneş milli takımı kabul eder ise Beşiktaş biter ha yok reddeder ise yine biter. Bitirirler (bkz: Türkiye futbol federasyonu).
Bugün yapılanları internetten takip etttim.
içim ezildi.
Rıdvan dilmenin o iş bitti beşiktaştan ayrılır demeçleri canımı iyice sıktı. Darladı.
Bugün yapılmak istenen ve başarılamayan şey şudur.
Beşiktaş'ın gururunu ezmek, haysiyeti ile oynamaktır. Bunu yapan çakallarda en hassas yerimizden armamızda gurur ile taşıdığımız ay yıldızlı al bayrağın adını vererek yapmak istediler bu adiliği.
Onun bunun medyası utanmadan arlanmadan yazdı. Federasyon isterse istediği hocayı alırmış. Hesapta vermezmiş. Bire deyyus madem istediği hocayı sorgusuz sualsiz alabiliyor ne demeye milyon eurolar ödeniyor kebapçılara(!)
Bugün federasyon ve medya tarafından yapılan bu adiliğe bazı leşcillerin üşüşmesi ben dahil hiç bir beşiktaşlıyıda hayrete düşürmemiştir.
Madem söz konusu Beşiktaş'ın gururu. Ekleyelim! Milli takım bu tür adiliklerle başarılı olamaz. Bu lafımızda zırt bırt değişen ve aslında legal olarak olay ile hiç bir alakası olmaması gereken spor bakanlığına!

Milli takımı dünya kupasına götürüp başarılı olmak isteyenlere tavsiyemiz şudur!
ilk olarak Fenerbahçe'sini şikeden kurtamaya çalışan tüpçüden kurtulun!
Belediyelerin paralarını boş trübünlere harcayan klüpleri kapatın!
Alt yapı eylem planı hazırlayın ve harfiyen uygulayın!
Torpillileri değil yeteneklileri topçu yapın!
Magandalık tapan klüp başkanlarını bu camiadan atın!
Kebapla değil futbolun güzelliği ile uğraşın!
Belki o zaman 2100 dünya kupasına katılırız!

Not: Rıdvan dilmen, Erman Toroğlu gibi Şenol ile Fikret'i birbirine düşürürüz şeytanlığına giren tüm medya bol bol hakem konuşun. Ancak öyle durdurursunuz. Olmayan şeref ve gururunuza bu yakışır!
31 temmuz 2017 beşiktaşa karşı bir komplonun önlendiği tarih. bugünkü olaylardan sonra taraftar yönetim ve takım birbirine daha çok kenetlenmelidir. ilk olarak terimi yollayıp dönemin gs sine yaptıkları gibi elimizden hocamızı alıp bizi kaosa çekmekti. şeytan rıdvanın renkli basının hepsini algı oyunu ellerinde patladı bugün. dediğim gibi ilk saldırıyı atlattık. sırada ikinci saldırı var hakemlerle biçme zamanı medya aracılığıyla iç karışıklıl çıkarma çabası. bunlara karşı daha da kenetlenmeliyiz gördüğümüz her habere elimizde tuzlukla koşmamalıyız. kulüpten açıklama dışında duyum, varsayım falan bunlara kulak asmamalıyız. bu zor seneyi de atlatırsa ffp kalkacağından beşiktaş artık arayı daha da açacak demektir. saflarını sıklaştırın kartal yürekliler. gözleriniz de korku olmasın. bu renkli davarlara kimin en büyük olduğunu iyice öğreteceğiz.
Bu sezon en büyük rakibi video hakemdir.
Ş a m p i y o n. B e ş i k t a ş
G ü n e ş l e n d i n i z.
şimdi ben bir bursaspor taraftarı olarak beşiktaş camiasını haklı buluyorum bu mevzuda.
neden?
adamlar üst üste 2 senedir şampiyon oluyorlar,
ben inanıyorum ki bu sene avrupa'da da iyi şeyler yapacaklar.
ve yine bu sezon süper ligin en önemli şampiyonluk adayı.
kimse kusura bakmasın ama bu sezon beşiktaş'ın tek rakibi başakşehir olacaktır.
ne fener, ne galatasaray şampiyonluk yarışı yapamazlar.
hal böyleyken hem beşiktaş camiasının, hem de şenol güneş'in milli takımın teklifini kabul etmesi alenen mallık olur.
tabi ki kabul etmeyecekler.
şenol güneş'ten başka adam yok mu milli takımın başına gelecek?
kovmasaydınız madem terim'i.
kovmasaydınız o 3.5 milyon euroyu da altyapıya harcasaydınız.
oh ne güzel memleket.
terim kırosu hem milyonlarca euro alacak, hem galatasaray'ın başına geçecek.
şenol güneş'de beşiktaş'tan koparılacak.
bu kime yarar?
beşiktaş'ın aleni bir şekilde gerisinde kalmış olan galatasaray ve fener'e yarar.

göndermeyin abicim.
sahip çıkın hocanıza.

bizim şerefsizler şenol hoca'ya sahip çıkamadı.
adam "takımı bozmazsanız kalırım" dedi, takımdan 5 tane as futbolcu satıldı, şenol hoca'da beşiktaş'a gelerek beşiktaş'ı şampiyon yaptı.
biz sahip çıksaydık şanol hoca bizi şampiyon yapacaktı eminim.
biz sahip çıkamadık, ama siz sahip çıkın.