bugün

başlık "beşiktaş'ın 2017 şampiyonlar ligi gol yeme tahminleri" olacaktı ama maalesef karakter sınırına takıldı.

herneyse.

biliyorsunuz daha geçen sene 6 yediler, ben bu yıl çıtayı bir üst seviyeye çıkartacaklarını ve 7 gol yiyeceklerini tahmin ediyorum.
beşiktaş ostersund a elenecektir.
keşke olaydı da vardar' dan 7 yeseydik.
ostersund diyenlere konya diyorum.
Görüyorum ve arttırıyorum, 9.
Muhtemelen 7 tane falan yiyecektir ya da kendi rekorunuda egale edebilir beşiktaş bu belli olmaz neticede avruoada hakemler kimseyi korumuyor.
ostersund a konya diyene trömsö diyorum. bir de : omo bızım oefo kupomuz voor.. burdo supor kupomuz.
real madrid bile bjk den çekindiğine göre ne psg kalır ne manchester city. real madrid in çekindiği takım bjk den 5'ten az gol yer mi hiç? tabi ben fikret orman ın yalancısıyım.
trömsö diyenlere valerenga maçı der geçerim.
galatasaray gibi eksi averaj rekoru kırmasın, fenerbahçe gibi sıfır çekmesinde geriye kalan herşey kabulumüz dememe neden olan tahminlerdir.
ayrıca galatasaray yada fenerbahçe şampiyonlar ligine gideceği zaman neden açılmaz şu başlıklar? konu beşiktaş olunca neden ortak paydada buluşuyorlar onu da merak etmiyor değilim...

sonra ''kardeş yaptık'' deyince kızıyorsunuz.
Şu olmaz ya.

http://www.fanatik.com.tr...sin-rekorunu-kirdi-402920

Rekor denince galatasaray akla gelir evet.
gruplarda liverpool ve d.kiev varsa 14 gol kesin yer...
Kedicikler ciğere uzanamadı gene.
daha çok rakipleri tarafından yapılmaktadır.

valla şampiyonlar ligi böyle işte. çok konuşturur, yorar hatta çeneniz düşebilir.

takım sahaya çıkarken çalan cl müziği, kalite, güzel futbol vs.vs.

havası çok farklı inanın yaşayan bilir. uefa nın sosyal medya hesapları takımınızla ilgili bir şey paylaştığı zaman mutlu oluyorsunuz.
kıyas gibi olmasın ama dünya kupasından bile daha ilgi duyulan bir kupadır. söylemesi ayıp kemiksiz 30 milyon avro kazandıık.

bizde hava böyle.

bu arada siz hangi kupadasınız?
Galatasaray ın 14 defa şampiyonlar ligine katılması ve aldığı başarılar gruplarda en çok gol yiyen türk takımı olduğu gerçeğini değiştirmiyor lan. 19 gol yemişsiniz işte. Bu beşiktaş ın 8 yediği kadar gerçek.
Köy takımlarına elenenlerin kendilerini avutma biçimi.
siz acaba bu yıl gurubunuzda kaç gol yiyeceksiniz. bence 20 gol yersiniz.
Bu sene pepe geldi o kadar yemezler. Bir maçta yiyecekleri en fazla gol sayısı 5 olur bu sene. Bayern, real falan gelirse 8-9 da olur o ayrı.
kaps geldi..
görsel
4 atar 24 yer.
Önce bi gruplari görelim ona göre karar veririz.
Evet, 'ama bizim uefa kupamiz var' sizin yok amin ogullari.

Gidin alin, bizde sizi ciddiye alalim.

görsel
görsel

T: bir asir sonra slye katilip kievden 6 yiyen takimin onumuzdeki sezon yiyecegi gol sayisi tahminidir.
yeni kapslar.. uefa kuposu ve supor kupo için.
görsel
ne kadar yerse yesin galatasaray'ın rekorunu kıramayacaktır. hatırlayanlar hatırlar o dönemlerde galatasaray'ı gören rakibine +3 handikap veriyordu bu nedenle galatasaray avrupa'Da epey sevilen bir takımdır açık ve net.