bugün

http://www.youtube.com/watch?v=erpcIoO8n8Q

videodaki durumdur.Adam stada bizi yenin demeye gidiyor.Fenerbahçe büyüklüğü böyle birşey işte.
beşiktaşlı taraftarın, yıllardır kaşar olan, bazı takım taraftarlarına "işte siz hep böyle kaşardınız" dediği durumdur.
Not:Siz yıllardır kaşardınız.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım)

ben böyle eziklik görmedim kardeşim! namus diye bir şey vardı, ne oldu ona?
tam bir facia ve rezilliktir.
sonra fenerliler kalkıp size "maçı satıyorsunuz" dediğinde hiç ağlamayın.
(bkz: fenerliler haklı panpalar).
adama sen 33 hafta ne yaptın diye sormazlar mı?

(bkz: kedi canını senin)
30 bin küsür taraftarın içinde 3-5 kişinin söylemiş olduğu sözleri tüm taraftara mal etmeye çalışan klasik fenerli tutumudur. ki bu 0.0001666 gibi bir orandır. geri kalan kısımın çığlığı " sokakta oynayın kaldırımda destekleyelim"dir.
adama 33 hafta bursaya yatmak icin bekledim trabzona o kadar bile dayanamadim diye cevap verirler.
(bkz: son 10 yılın en iyi yatanı ödülü)
küresel ısınmayı desteklememe neden olan durumdur. erisin ve azalarak bitsin ibneler!
Tüm beşiktaşlılara mal edilmemesi gereken bir durum.
fenerbahçeyi fenerbahçeliden başka kimsenin sevmemesinden ileri gelen fenerbahçelilerin anlayamayacağı birşeydir. eğer beşiktaş şampiyon olmayacaksa ya galatasaray olsun, ya trabzon olsun ya da başka biri. aynısını trabzonluda düşünür galatasaraylıda.

not: bu entry i fenerbahçeliler hiçbir zaman anlayamayacaklar.
(bkz: pii iyicene)
'allah rızası için bu maçı alın' diye milletin altına yatmaya gönüllü bir taraftar grubuna dair doğru bir tespittir. e o zaman bukalemun deyince kızkardeşlerinizle beraber neden zırlıyorsunuz? zira onlar da geçen sezon bursaspor un altında inlemeye razıydı. açın 25 nisan 2010 galatasaray bursaspor maçı başlığını da okuyun. hepinizi iliklerinize kadar ezik bukalemunlarsınız.
peşin bilgi: iş bu entry ağır küfür içerir!

stada giden her dalyarrağın beşiktaşlı olmayacağından ötürü tek bir kişi üzerinden yapılmış sıçmıktır.

eğer o dalyarraktan yola çıkıp bütün beşiktaş taraftarına kaşar denilecekse sizi şu caps'e bakmaya davet ediyorum:

görsel
beşiktaş büyük bir takım değildir ki zaten.fenerbahçe ile galatasaray arasında ki rekabetten nemalanmaya çalışan bir fiyaskodur.farkındaysanız hep arada kaynarlar.galataray a daha yakın olduklarından galatasarylılar pek takılmazlar bu ibnelere.lige de hiç bir zaman renk katmayan bir takımdır.ona buna yatarlar bir de açıklama yaparlar.onun için zaten her sene birbirlerini yerler.100. yıllarında federasyon hediye eder şampiyonluklarını onunla da övünürler.zaten takım olsalar günümüz futbolunda bir maçta 8 gol yemezler.
bir de şöyle bir şey var;

görsel
son avrupa maçı sonrası gördüğüm ve güldüğüm ama sonrası haketmediğini düşündüğüm fakat snra yarıldığım; Sahibinden SATILIK TÜPLÜ KARTAL1903 model, çok kullanılmış, 2 ileri 4 geri vitesli, önden, arkadan, yandan vuruğu varBeyaz renkli, camlarda siyah film var...Modifiye edilmeye çalışılmış, Q7 arması, ferrari vites kolu takılmıştır..8 kişi rah...at biner.................Sorun olursa 4'ü perşembe, 4'ü pazar biner...Bir defa ingiltere'de denedik 8 kişi de binebildi. ama komik be abi.
aslında tek büyüğün fener olduğunun göstergesidir çünkü gs ve ts taraftarları da günü geldiğinde aynı şeyi bjk için yapabilir ama ne zaman ki fenerbahçeli böyle düşünür o zaman kıyamet için hazırlanın.

(bkz: küçüksünüz ulan)

(bkz: kaşarsınız ulan)