bugün

yeter artık.
Barışçıl, iyi kalpli bir yazarın silinmesi kimseye bir şey kazandırmaz.

Böyle bir karar kabul edilemez. Evet.
Bayadir girmiyorum, girdigim anda ana sayfada gozume takilan basliga bak. Bez bebek nana falan ne ara turedi bunlar ahah. Cocuk parkina cevirmissiniz burayi. Neyse bi bakip cikicam rahatsiz olmayin.
Gereksiz bir istek. Onun yerine silinmesini isteyenler ve sözlüğe anlam katmayanlar silinsin.
Oğlum adam sözlüğü sevmiş niye üzüyorsun onu.
ikinci nesil yazarım.. sözlükteki kalitesizlik yüzünden uzun zamandır sözlüğe girmiyorum. 4 gündür bez bebek nanna’yla ilgili hem aşağılacı, hem tacize kadar giden başlıklar görüyorum. Erkek bireylerin derdinin ne olduğu ortada. Bu kadar da zorlamaya, hakaret etmeye, ergen ergen söylemlere gerek var mı gerçekten? Bir arpa boyu yol alamamak çok acı değil mi..
kötü niyetli yazarların isteğidir.
Silinip temizlensin, yuvulsun, ovalansın, çitilensin...

temiz bebek nana olsun.
Beyaz ve sen ve keyhüsrev üçü beraber silinmediği sürece pek değeri yoktur.
Kendisini kadın zannederek yürüyen yazarların, erkek olduğunu öğrenince dile getirdikleri beyandır...

Bırakın adamı, moovit uygulaması gibi, faydalı..
Hay! Nana öpsün sizi emi.
bu bot halen daha burada nasıl yazıyor.
Başka sözlüklerde burayı kötülediği kulağıma geldi.

Burayı Burda eleştirebilirsin ama gidip başka yerde bok atamazsın.
Seni severdim , elendin nana:)
(bkz: yeter mi artık)
Bunun yerine Robot testi koysunlar. Silinince normal sözlük ahalisinin başının etini yer.
(bkz: bez bebek nana sevilsin)
ne ettim size, nedir bu düşmanlık?
adam gibi adamdır bez bebek nana. dokunmayın.
Ayy inanamıyorum, Sözlüğü mü kötülemiş.

Kendisini, kimseye zararı olmayan iyi bir yazar olarak biliyorum ama Her ne olursa olsun, hem sözlükte yazıp hem de, sözlüğü kötülemenin mantığını anlayamıyorum. Beğenmiyorsan siler hesabını gidersin. Çok da umrumuzdaydı sanki.

(bkz: kol kırılır yen içinde kalır)..
(bkz: bez bebek nana markete gönderilsin).
Niye ne yaptı ki.
Olması gerekendir. Evet.
olmaması gerekendir. hayır.
aykolik bile tutuşmuş!.

anlamadım gitti edep yerlerini edepsizce paylaşanların takipçi sayısı artarken, kendi halinde ki nana neden bu kadar kıskanılıyor?

aykoliye'nin yazdıkları hala hazırda ekşi de duruyor neden silinsin kampanyası onun gibi şeylere için istenmiyor da bez bebekle uğraşılıyor?
yanına promosyon olarak aykolikte verilebilir.

1 alana 1 bedava kampanyası.