bugün

annesinin diktiği sahne kıyafetlerini giyen, çukulata renkli şarkıcı.
burda ben dururken jay-z ile evlenerek ayıp etmiş mükemmel vücutlu hatun.
fenerbahçe nin 100.yıl balosuna getirmek istediği şarkıcı. şarkıcı değil kupa getirin kupa!
Hamile olduğu duyulduktan sonra gözler Hadise'ye çevrilmiştir...
bir kadın hem nasıl bu kadar kalın.. hem nasıl bu kadar yağsız.. hem nasıl bu kadar selülitsiz.. hem nasıl bu kadar esnek... hem nasıl... nasıl ya? nasıl?
biyonse dediğinizde bazı embesiller tarafından, oldu bir de beyonce deseydin şeklinde dalga geçilmenize sebep olur. sonra başlarsın arkadaşa anlatmaya. arkadaşım bu ismin son harfi e değil é diye. nescafé'yi neden neskafe okuyoruz sordun mu hiç? böylesi kolay geldiği için mi? eytere beyinsiz. ayrıca kendisini pek de güzel bulmadığımı da belirteyim.*
jaz z gibi bir angutyonun beraber olabildigi efsanevi cikolata.
BiR ÇOK YURDUM DELiKANLISININDAN iRi OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM BAĞYAN. HELE O BALDIRLAR FUTBOLCU BALDIRI GiBi MAŞALLAH.
biz seneelrdir popomuzu bacağımızı eriticez diye uğraşıp duruken erkeklerin koca poposuna hayran olmasına bir anlam veremediğim lakin sesi güzel olan şarkıcı.
benim merak ettiğim, kendisi normalde şu ebatta bir göğüse.. ya da pardon ne göğsü.. bir çift memike sahipken;

görsel

nasıl oluyor da yeri geliyor şöyle bir görüntü verebiliyor:

görsel

bu iki resim arasında koskoca evrimin ilkeleri var genç... titre ve kendine gel.
istanbul konserinin iptali üzerine kendisine verilen 1 milyon dolarlık tazminatı birazcık insansa, az bir yüreği varsa adam gibi bir hayır işine harcamasını istediğim şarkıcı. afrikaya mı, aids le mi mücadeleye mi, unicef e mi bağışlar bilmiyorum ama böyle havadan gelen bir para benim boğazımdan lokma olarak geçmezdi.
iki saattir selülititle diye okuyorum. Gökdelenin bacaklarına baktım biraz selülit varmış evet diyorum assdffsgh.
güzel sesli olduğu kadar güzel vücuda sahip bir kadın. vücut hatlarıyla, kıvraklığıyla başınızı döndürebilitesi yüksek bir zaat efenim kendileri.

shakıra ile düet yaptığı bir şarkısı var beuatiful liar. klibi izledikçe izleyesim geliyor yahu. siyah elbisesiyle arz-ı endam ettiği sahne müthiş. bi ara shakıra ile popo popoya vererek kıvırıyorlar. işte en sevdiğim kısma geldik.. nasıl bir kalça kıvırma taktiğidir o be güzelim. hayır o kadar deniyorum deniyorum olmuyor. ayağı burkulunca yalpalayan hatunlar gibi görünüyorum. sorun sende değil bende.
fenerbahçe nin yüzüncü yılında ajdar dan sonra sahneye cıkarmayı düşündüğü *yabancı şarkıcı.
billboard müzik ödüllerinde öyle bir performans sergilemiş ki herkes ayakta alkışladı sonunda . keşke bizim şarkıcalarımız da böyle köpek gibi çalışıp güzel showlar hazırlasalar. ama nerde. anca bi mikrofon alsınlar öyle boş boş salınsınlar. takdiri fazlasıyla hakediyor bu kadın. doğaçlama gibi olan dansı, sesi, 4. dakikadan sonra ortaya çıkan onlarca kadın dansçıları, hakimiyeti, havası çok başarılı çok.

büdüt : yukarıda link zaten var.