bugün

Asena atalay'ın ortalarda gezdiği terlik. insan gerçekten hayret ediyor. Alıp eve getirsem annem tuvalete koyar.

http://www.sozcu.com.tr/h...atalayin-terligi-1245-tl/
https://www.beymen.com/p_givenchy-terlik_142474_2094

%100 deri olmasına rağmen hadi marka değerini de işin içine katalım o kadar etmez arkadaş.
Ancak bir malın alıp giyeceği terliktir. Ulan göt o paraya git bi fakir doyur desek on türlü laf edersin.
o paraya benim terliklerimden 249 çift alınır. galiba zenginlik ile geri zekalılık arasında ince bir çizgi var.
sikerim seni diyeceğim terliktir.
estetikten yoksun, 5 tl bile etmeyecek terliktir.
görsel
Dinleyin ulan develer.
Siteye girince stoklarda Sadece 40 numarası bulunan terlik. Diğer 6 numara satıldı da mı tükendi yoksa firma sadece 40 numara mı sayıyor diye insanı düşünceden düşünceye gark eder.

Zira doğrusu ilkiyse ciddi sıkıntı var demektir.
Bizim evde olsa tuvalet terliği olarak kulllanılacak terliktir.

Anneme bunu Beymen den aldım desem inanmaz tuvalete koyar bu terliği.
kesinlikle terlik atmayı bir hobiden çok bir avlanma yöntemine dönüştürmüş annelere ve teyzelere özel üretilmiş terliktir. dikkatli incelerseniz sıradan bir terlikten daha hızlı gitmesini sağlayan aerodinamik yapısı terliğin hızını arttırmanın yanı sıra nişan alımını kolaylaştırır ve kullanıcının isabet oranını arttırır. haliyle bu sayede avın aldığı hasar bir hayli fazladır. bunun haricinde almak isteyenler.

(bkz: mallık parayla mı)
Sarı tuvalet terliği daha estetik durmuyor mu? Bir kere rengi bile yaza uyumlu. Malesef bizımla değılsın.
Bize terliğe bile ortalama 700 lira verebilecek malları göstermektedir.

Ulan o markayı etrafta bilen adam yok zaten. Bilenlere kokos denilen ülkede para harcamanın hem de markaya izahı yok. Hadi var diyelim. Ülkenin çoğunluğu asgari ücret alıyor babacım. Onun maaşı ile 3-4 kişilik aile geçiniyor(geçiremiyor). Sen kalkmış onun maaşı kadar terlik alıyorsun. Indirimli hali benim sırf para gelsin diye teli thh götürüp para iadesi çıksın diye beklediğim tutar kadar.

Ulan ne saçma insanlar var.
Ben o paraya 50 porsiyon iskender yerim.
üstüne basılmaması gereken terliktir.
insanin geliri ne kadar yüksek olursa olsun bir terliğe asgari ücret bedeli vermesi de, bir mağazanın bu fiyata terlik satması da halkı aşağılamadır.
Zenginlik değil, enayilik belirtisidir.

Oğlum o paraya bir ay geçinen var, aklınızı başınıza alın.
Niye 1245 tl acaba? 3 rakamına karşı yapılan bu zulme dur deme vakti gelmedi mi? Terliğin fiyatı 1234 tl olarak ya da 12.345 tl olarak güncellenene kadar beymeni protestoya davet ediyorum herkesi. Gün birlik günü, tepkinizi gosterin kardeşlerim.