bugün

Bütün yazar dostlarımızın etkin olduğu alanlarda sözlüğün bilgi kütüphanesini geliştirmek için yapmamız gereken faaliyet.
Başlıca alanlar
Teknoloji
Otomotiv
Sosyal medya ve buna bağlı olarak fenomenler.
Tıp
Medikal
Kozmetik
Moda
Sinema ve TV sektörü
Sanatçılar yerli ve yabancı farketmeksizin
her kesimden.
Savunma sanayi
Hukuk kanun ve kurallar
Turizm
Futbol ve oyuncuları diğer spor faaliyetlerinde'de yer alan isimler.
iş dünyası şirketler ve patronlar kulübü
Yabancı ve yerli sözlükte var olmayan markalar
Seyehat için Gezinilen yerlerin yurt içi ve Yurtdışı gezi izlenimleri.

Sayın uludağ sözlük yazarları sözlükte bariz tanım ve bilgi eksikliği vardır, bu alanlarda bilgilerinizi sözlüğe esirgemeyin lütfen, bilginiz dahilinde sözlüğe katkıda bulunun.
Yok biz dışarık üretiyeahh.
Sözlükte çok fazla troll yazar var, bunlar maalesef içerik üretmiyorlar, lütfen her uludağ sözlük yazarı bilgisi dahilinde sözlüğe katkıda bulunsun.
beyler demiş. dişil bireylerin içerik üretmesine lüzum görmemiş. onlar meme fotosu üretse kafi zaten çok da gerek yok amk.
Bu cinsiyetçi başlığı esefle kınıyorum….
Unutmuşum özürdilerim, baylar, bayanlar lütfen sözlük için içerik üretin, çok fazla eksik olduğumuz tanımlar var çünkü.
Sayın bayanlar sizde kozmetik felan yardırın lütfen, sözlükte çok fazla tanım ve bilgi eksikliği vardır, ne biliyorsanız artık, başlığını açıp, entry girin.
(bkz: tamam)
Beyler bu durum böyle devam edemez, ciddi olarak içerik üretmiyorsunuz, size bilginiz dahilinde sözlüğe tanım girin diyoruz, canınızı istemiyorum.
işiniz gücünüz True 'yi evlendirmek, hem siz tanım girerseniz True' de evlenmiş kadar mutlu olur belki.
Uludağ sözlüğü diriltme hareketine sizde destek olun, uzmanlık alanınız ve bilgilerinizi esirgemeden başlık atıp ve tanım girerek uludağ sözlüğe katkıda bulunabilirsiniz.
Olum en kötü kullandığınız arabadan mutlumusunuz kullanımı ve konforu nasıl Türkiye koşullarında hakkını verebiliyormu, onun tanımını yapın lan bari.
Beyler bayanlar sayın uludağ yazarları, uludağ sözlüğü yeniden diriltme hareketine katılın, lütfen sözlük için hep birlikte içerik üretelim.
meme atın...
tam ben yazmaya geldim hani lan memeler diye baktım manyak benden önce davranmış.

parayla işimiz yok biz memeyle çalışıyoz gardaş
işiniz gücünüz karı kız lan, hepiniz entelektüel adamlarsınız, sözlüğe biraz tanım girin olum.
ilk taşı ben atıyorum o zaman.
Tanım: "bir kavramın niteliklerini eksiksiz olarak belirtme veya açıklama, tarif"
Başlığa girseydin keşke olum , Allah iyiliğini versin mrmuptezel.
görsel
al sana bilgi.
Arman neyi vurgulamak istemişsin anlamadım valla adamım.
gelen hayran telefonları üzerine, kıramayıp +1 dediğim müthiş fikir.
“Beyler bira için ve üretin” okuyan tek ben miyim?
görsel
karşılaştırmalı bilgi paylaşımı. hala anlamadınız mı sayın yazar? bilgi, içerik dediniz aha da güncel bilgi.
Değerli yazar arkadaşlarım biraz sözlük için içerik üretelim , yoksa okuyucular için es geçilen bir sözlük olacağız. inanılmaz derecede tanım eksikliği var sözlükte başlığı dahil açılmamış her konuda her alanda bilgi ve entry eksikliğimiz vardır.