bugün

görsel
1.5 saattir arıyorum. Bulan olursa haber etsin ciğerim soldu.
(bkz: Servet çetin)
Fake sorudur. Böyle bir oyuncu yoktur.
Batistuta. Evet.
Hami mandıralı.
gecmisinde tottenham/barcelona/bayern-dortmund olacak ve brezilyali olacak.

Kim ki bu aq.
Sokucam belaniza.
Aklım karıştı.

Ilk aklıma crespo geldi. Baktım yok.
Henry geldi. Yok o da almanya da oynamamış.
Patrick viera geldi. Yok o da almanya da oynamamış.

Cannavaro dedim. O da ıngiltere de oynamamış.

Biktim biktim bu ne ya.
Sabri sarıoğlu.
Lan hala bulabilen yok mu cevabi.
sabri sarıoğlu. evet. *
(bkz: salvatore schillaci)
Bu x futbolcusu messi ile aynı takımda oynaması için ya Arjantinli olması lazım yada Barcelona'da oynamış olması lazım.x futbolcusu bale ve lewandowski ile aynı takımda oynamış olması için 2005 tarihinden bu yana hala futbol oynuyor olması lazım. bunlar bir yana thiago Silva ile oynaması için PSG veya milan'da oynamış yada brazilyalı olması lazım.yani imkansız.böyle biri yok.5 büyük ligde Messi, lewandowski,Costa,bale ve Silva ile oynamış hiçbir kariyer yok.tabi altyapı takımlarını ve özel maçları saymazsak *
Soruyu ortaya atanı bulup sikmek lazım. Öyle bisey tarif etmiş ki dünyaya öyle topçu gelmedi gelmez gelemez de.
Ibrahimovic mi lan o.
di maria olabilir zannımca.
bir alex değil.
maicon cevap. ne çok karşımıza çıkar oldu bu soru.
Yarrak maicon amk maiconla messi ne zaman takim arkadasi olmus.
(bkz: Javier Fuego Martinez)

Diego costa 16 yasında Barcelona EP takımında alt yapı eğitimi aldı. O donem messi yeni yeni keşfediliyor. Martinez'de o dönem Barcelona EP takımındaydı. Barcelona'nın ikinci lig takımı ponferradina ile oynadığı kral kupası maçında hem diego costa hem martinez, messi ile o maçta birlikte oynamistir o gün.
Ayni zamanda Rakip ponferradina'da oynayan thiago silva ile rakip oluyor. (Thiago silva daha sonra sırasıyla rs fuetbol, juventude, Porto, dinamo Moskova, fluminense,milan ve Psg'ye transfer olacak).
O donem henüz ispanya milli takımını seçmemiş olan Diego costa dünya kupası u19 karşılaşmasında Brezilya ile ispanya karşılaşıyor ve costa ile martinez birbirlerine rakip oluyor.
Bu uclu ayni takımda yarım sezon oynuyor daha sonra Diego costa braga'ya (braga'dan penafiel'e kiralanacak yarım sezon sonra atletico Madrid'e, oradan da chelsea'ye gidecek), martinez ise italya'ya milana transfer oluyor be milan'da thiaho Silva ile takım arkadaşı oluyor. Burada bir sezon geçiren martinez oradan önce Southampto'a transfer olarak bale ile takım arkadaşı oluyor. ( bale daha sonra Tottenham ve Real Madrid'e transfer olacak.) daha sonra ise Almanya'ya Dortmund'a transfer oluyor. Dortmund'da takım arkadaşı Lewandowski ile şampiyonalar ligi maçında Real Madrid ile oynadıkları karşılaşmada eski takım arkadaşı bale'ye rakip oluyor.
Burada da istikrar tutturamayan martinez birkaç farklı takım değiştirdikten sonra Fransa ligi takımlarımdan bastia'ya transfer oluyor. Lig karşılaşmasında psg ye transfer olan thiago silva ile rakip oluyorlar.
Kariyerine ispanya'da başlıyor, sırasıyla italya, ingiltere, Almanya ve Fransa liglerine transfer oluyor. Daha sonra Valencia'ya transfer olarak ispanya'ya geri dönmüştür. Daha sonrada espanyol'a transfer oluyor.
2013-2014 / 2014-2105 ve 2015/2016 sezonunda valencia'da oynamistir. Valencia'nın o donem teknik direktörü ispanyol pako ayesteran'dir. Şuan 33 yasında olan martinez espanyol'da futbol oynamaya devam ediyor. espanyol'un teknik direktörü ispanyol eski futbolcu Quique Sánchez Flores'dir.

Emeğe saygı, + rep.
güncel Önemli Başlıklar