bugün

bence bu programa okan damgasını vurdu daha programa gelmeden beyazın programını elinden almak istedi hiç tartışmasız ki okan beyazdan daha zeki bir adam ama beyaz anlamış olacak ki okana fırsat vermedi. bence okan nereye giderse gitsin programı kendine çevirmeyi biliyo gerçekten tebrikler.
an itibariyle sümbül ağanın katıldığı program. sümbülüm "sultanımm, "hünkarım" demeni bekliyoruz.
not: allah sağlıklı ömürler versin çifte kanaryalar...harikasınız.
gökhan gönül'e gökhan güney diyen teyzeyi yerim.
bu adamın fenerbahçe muhabbetleri sıktı ama artık.
bu prgramı izleyip te eglenen var mı ben gerçekten merak ediyorum.donunun markasına kadar zaten ezbere bildiginiz sanatçıları çagırıp hep aynı soruları sorup 2'de şarkı patlatınca show programı mı oluyor yani.
artık eğlenceli olmayan programdır.
Bence türkiyede yayınlanan en iyi talk show. Beyazıt öztürk gerek konuşmaları, gerek konuklarına hazırladığı sözlerle bence hakkını veriyor işinin.
eleştirildiği kadar kötü olmayan show programı. ortalamanın üstünde kalitede kesinlikle.
beyaz'la müzik pınarına dönmüş programdır. müzik de müzik olsa, 3 dakika da bir tv'nin sesini kısmak zorunda kalıyorum.
her zaman eğlendirmeyen bir talk show programıdır.
bir kaç yıl sonra sabahları yayınlanacaktır. aha yazdım buraya. beyaz da sabah şekeri olacak.
bu akşamki konukları; halit kıvanç, alişan, ayşe özyılmazel, eurovision şarkı yarışması’nın azerbaycanlı şampiyonları nigar ve eldar.

edit: eksileyenin rüyasına alişan girsin.
Bu akşam güzel geçme ihtimali var sanırım.
metroda şarkı söyleyen elemanlar an itibariyle yayındadırlar.
caz korosu kulaklarımızın pasını silmektedir. an itibariyle ''gemilerde talim var''ı söylüyorlar. *
beyazın formatını değiştirmesi gereken program.ulan 15 senedir aynı tas aynı hamam zaten son yıllarda iyice müzik programına döndü.canı sağolasıca beyaz da fenerbahçenin propagandasını sık sık yapmaya başladı. yani demek istediğimiz birşeyler değişsin artık.
bu program eğer bu sıkıcılık ve bu formatla devam ederse inodnod beyaz için gerçek olacak. ahanda buraya yazıyorum.

(bkz: inodnod)
beyaz, ayşe özyılmazel'in sevgilisinin olduğunu öğrendiği an çöktü. bi 30 sn falan afalladı sonradan toparladı. hayırdır lan beyaz?
her ama her program aynı esprilerle beyaz bundan bir 5 sene önce bıktırmıştı. Açtım baktım, değişen bir şey yok.
an itibariyle "ayşe özyılmazer'in bacaklarda iyimiş lan" cümlesini kurmama ön ayak olan programdır.
bu gece katliam olacağını düşündüğüm program.

zira; 15 aylık askerlikten yeni çıkan alişan, ayşe özyılmazelin bacaklarına her an saldırabilecek gibi duruyor.
an itibariyle kırıp geçiren programdır.*
sevgili metrocu gençliği tabii ki burda da gördük hem de bahriyeli ile beyazı şakalayarak.
çelik ve tarkan' ın katılmadığı kaliteli bir show programı.
bu yıl beni çok sıkan program. çok monoton geçiyor. ama bu haftaki konukları için izleyeceğiz mecburen.