bugün

Kırmızı biberin kırmızı olması gibidir.
nohutun kendi beyazlığı olmakla birlikte daha fazla beyazlaşma için üreticilerin kulandığı titanyum dioksit'tir.
rakıyla uyumlu olsun, goz zevkını bozmasın dıye. sarılı sıyahlı leoparlı tayt gıbı leblebı rakının yanında gıtmez abı.
beyaza boyamışlar da ondan. Birinin bunu söylemesi gerekiyordu. En zekiniz benim o yüzden ben söyledim.
--spoiler--
Beyaz leblebinin kabuğunda herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Isıtma ve kavurma işlemi sırasında beyaz leblebi üretiminde kullanılan nohutun kendi yapısından kaynaklanan beyazlaşma ortaya çıkar. Bazı üreticilerin bu beyazlığı daha keskin bir şekilde elde etmek için titanyum dioksit kullandıkları bilinmektedir. Bu maddenin herhangi bir zararı tespit edilmemiştir. Türk Gıda Kodeksi de bu katkı maddesinin kullanımına herhangi bir limit koymamıştır.
--alıntı--

evet, einstein'lık görevimi layıkıyla yerine getirdim.
beyaz olması, beyaz leblebinin alamet-i farikası yani ayırdedici niteliği/işaretidir. bu anlamda beyaz leblebinin bu niteliği sorgulanırken, biyolojik nedenlerden çok estetik değerler üzerinde yoğunlaşmakta fayda vardır.

(bkz: sikko teoriler asnsiklopedisi)
isminden ötürüdür.
4 şekilde açıklanabilir bir olayın sebebi ünlü bi filozofa göre.hadi bulun bakalım kim.
Bunun miladı Michael Jackson'ın renk değiştirdiği zamana tekabül etmekle birlikte bu büyük sır Michael ile birlikte mezara girmiştir.
artık içine ne koyuyorlarsa gül gibi nohut bembeyaz kesiliyor.
sarışın leblebinin sorduğu sorudur.