bugün

geleneksek türk iç giysisi. kadınlar için paçaları dantelli, erkekler için paçaları lastikli olanı makbüldür.
(bkz: turk erkeklerdeki beyaz don giyme takintisi)
(bkz: boxerin altina beyaz don giyen erkek modeli)
(bkz: beyaz donla denize giren insan)
(bkz: beyaz don giyen kiz modeli)
sünger bob un da giydiği dondur. *
iŞ ARKADAŞIMIN EĞiLMESiYLE GÖRÜP HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAMA SEBEP OLAN ŞEY. KADINSIN SEN YA, GENÇSiN, 50 KURUŞA PAZARDA RENKLiSi VAR BUNUN, ODA PAMUKLU, GiYSENE, NiYE YÜKSEKBEL LASTiKLi iLLA Ki YA DEDiRTEN ŞEY.
pek sağlıklı dondur. genellikle pamuklu ve kimyasal boya içermediklerinden doktorların tavsiye ettikleri iç giyim şeysidir.
90 lı yıllarda istisnasız her erkeğin giydiği iç çamaşırdı. şimdilerde herkeste baksır var.
günümüzde de tercih edilebilen, geleneksel türk iç giysisi.
don değil, boxerdır.
zallcığım öyle dedi.
Patladı gitti amk. Yeter beeaaa.
küçük çocukların kesinlikle giydiği slip donun halidir.
Her işemeden ve osurmadan sonra önü arkası sararır. Hala giyen var mı lan bu donu
eskiden çok eskiden* istanbul ve bilimum sahillerde beyaz donla denize giren adamlar vardı. şort almaya paraları mı yoktu, denize gelmeye spontane mi karar veriyorlardı hala bir sır. bunlar yüzünden bir nesil aseksüel oldu.

* bir de denize şamrelle giren adam var ki bu adamın rakibi. ondan ayrıca bahsederiz.
Ya bir yazar vardı neydi beyaz donla videoları falan vardı unuttum gitti.

Aklıma geldi şimdi ulan uludağ neler gördün be.

Edit: alpersef hatirladim.
bugün gene geldi aklıma malum şahıs sanırsam dava açmış sözlüğe ve başlığını sildirmiş an itibariyle.

2-3 yılda geçse unutmam, ne kadar kız varsa ifşa olmuşdu sözlükde.

bir beyaz dona hey gidi günler.
en çabuk kirlenen, ceza olarak verilen dondur.
akla getirdiği ilk şey walter white.
askerde dağıtılan patiskadan "hükümet donu"dur. en azından 1971 de öyleydi.
Uludağ sözlükte ilk kaosu çıkaran bez parçasıdır
Benim gibi dinazorlar hatırlayacaktır elbet.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar