bugün

uludağ sözlük yazar kişisidir.

gotchaaa...

kendisi şükelanın şukusunda bir yazar.

neyse yazsın çizsin bakalım.
az önce kendisinden haberdar olduğum sözlük kişisi.
Vay Arkadaş. Beni de takip etti.

Bir yazar.
entrylerinin çoğunu -sonra oku- kısmına attığım yazar. boş vaktim olduğunda değerlendireceğim o vakti.
itiraf başlığında yaptığı itirafla beni yaran yazar. Uzun olsa bile okuyun. Hala gülüyorum.
hataları tespit sürecindeki beyin.
Bu adamı okuyun itirafını okudum 15 dakikadır kahkaha atıyorum uzun yazdığına bakmayın su gibi akıyor.
kürt ise kardeşimdir. açık ve net.
(#32138874) valla üşenmedim sonuna kadar okudum. öyle de bir yazmış ki kitap gibi.
yalnız güldüm abi kusura bakma. hatta hala gülüyorum tekrar kusura bakma. ahaha.
uzun zamandan beri yazılarını takip ediyorum. çok iyi bir kalemi var. olağan üstü sürükleyici yazıyor. okuyanı hikayeye sokuyor, yaşıyor, yaşatıyor. yalnız hikayeleri itiraf sayfasına değil de, bir başlık altında veya kendi açtığı bir başlığa yazarsa daha manalı olur diye düşünüyorum ve arada bir de paragraf bırakırsa çok iyi olur. prostat sanayici, tarihçi ve titanic gibi ihtiyarlar okuyamaz sonra.

tabi bunlar naçizane tavsiyemdi. inş bıkmadan böyle yazar ve biz abinler de her türlü okumaya devam ederiz.

şaka değil, okuyun okutturun bu adamı. çok iyi.

(bkz: #31840705)

tebrikler...
güzel bir mizacı ve kalemi var, tebrik ederim.
kas gevşetici hikayesi güldürdü.
kas gevşetici hikayesi, mükemmel. gevşek gevşek güldürdü.
(bkz: beta beyin dalgaları)
3 nick altı bi entry prensibinden,

tek entariye çevirdiğim entry.

anlayan 3 adım geri çıksın.

5 günde bi bişe girmesi dışında,

severek takip ettiğim yazar.

iyi yazmalar dilerim.
yeni fridanin parcalanmis omurgasi vakası. adam gibi itiraf etmesi takdir edilesi olsa da, olmadı. bu yakışmadı.
görsel
kendisine aşık olmuşum da,
ilişki yaşamışız,
ilişkide öküzün teki olduğunu anlamış,
hayal kırıklığına uğramışım gibi hissediyorum kendimi...
eski sevgilisi olarak beddua ediyorum sanki arkasından... öyle bir şey yani kgjvdfhg.

ahhh ahhh. üzdün be beta beyin...
Ne yazık ki yaygın olandır.
(bkz: silik is coming) gibime geliyor ama yine de bilirsiniz.
Bir varmış bir yokmuş yazarı.
On birinci nesil bir silik.
Uzun zamandır sözlükte gözükmemesi nedeniyle bi an Aklıma gelen ve Nick altına göz atmamla birlikte şok geçirmeme neden olan yazar. Güzel hikayeler paylaşırdı. Meğer başka yerden alıntı yaptığı yazılarla hepimizi keklemiş. iş mahkemeye kadar gidince pişman olmuş anlaşılan ve özür dilemiş.

Olmadı güzel kardeşim.