sanal acundaki en iyi gore sitelerinden biri.

http://www.bestgore.com
gece gece insanı mahveden sitedir.
Bünyesinde şöyle bir video barındırır ki bu tarz videolara alışkın olan benim bile kalp atışlarımı hızlandırmıştır. Los Zetas adındaki Meksika uyuşturucu kartelinin adamları tarafından kıl testere ile önce başı, sonra kolları, en sonunda da bacakları kesilen bir adam var videoda.

http://www.bestgore.com/b...smembered-handsaw-mexico/#
girilemeyen site. çocuk koruma programı mı var acaba pc de?
mahkeme kararı ile kapatılmış site.
Her özgürlük gibi ifade özgürlüğünün de sınırları olması gerektiğinin bir örneği olan sitedir. Aklıma sayısız zararı geliyor ama bir tane faydasını bulmadım.
her türlü işkencenin neşredildiği site. kafa kesme, deri yüzme, vs. herkesin izlemeye midesi yetmez.
yeni keşfettiğim psikopat site. içinde her bok var. benim gibi hassas olanlar girmesin bu siteye.
Bilmiyorum normal mi, işallah büyüyünce piskopat olmam.
infaza dayanamayanlar okumasınlar.

Dün ırak şam islam devleti (bkz: ışid) in yeni bir infaz görüntüsü düşmüş.

iki kolundan da yanındaki ağaçlara zincirlenmiş bir insanı (bkz: insan)

Her iki koluna da aynı anda kılıç ile kesip, devamında bıçak ile boğazını kestikleri bir görüntü vardı, video bitmeye yakın kesik kafayı ayağının altına almış maksimum 10 yaşında bir erkek çocuğu Arapça bir şeyler diyordu.

insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. işte, insana verilen değer bu.
Bir goregrish etmez...
dünyanın ne kadar iğrenç bir yer olduğunu biraz hatırlatan sitedir. bunun big brother'ı da var, kusma garantili.
Yeniden tiksindim şu yerden.
Severim.
psikopat sitesi en hası.
Baya takıldım burda.
severek takip ettiğim site derdim ama ben o kadar cani biri değilim iğrenç intihar ölüm videoları dolu.
Merakımızla, sansürsüz bilgi ile bizi cezbeden, soğuk kanlılık kazandıracağını düşündüğüm, ara ara gördüklerini aklına getirdiğinde "aga be neler var" dediğin ama her defasında da mideni ufaktan kaldıran henüz bağışıklık kazanmadığım sitelerden biri.
bu sitenin bugünkü muadilleri benim zamanında psikolojimi bozmuştu, beni neredeyse acımasız biri haline getirdiler.