bugün

yeni bir yazar hoş gelmiş.

(bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: zeki) sözcüğüne tepki olarak, sözlüğümüzün yeni doğanıdır. (bkz: sübhanallah miniğim ibretlik bir doğum)
edit: editleye editleye bi hal oldum. zeki yazacaktım, ah dokuzuncu nesiller..
valla çok sevdim ben bu yeni oğlanı.
(bkz: #14489879) numaralı entrysine de sonuna kadar katılmaktayım.
stanislavski siker.

ek: şaka lan bertolt'un taşadağından düşen döl damlası olamaz stanislavski.

ek2: vazgeçtim stan siker.
büyük oyun yazarı brecht'in önadı..

yalnız ben oyunlarını diil güncesini okumuştum..

yıllar önce..

isimlerden kısaltmalarla bahsediyodu güncesinde..

onu okuduktan sonra ben de öyle yapmaya başlamıştım..

gökmen'e gök.,yelda'ya lda. demek gibi..

bak o günceden bi de arsız ne hatırlıyorum..

bi gece sevgilisiyle yatakta;

üzerine çıktım yapamadım diyo..

bunu anlatmış güncesinde..
ölümüne objektif, gerçekçi ve mantıklı bakış açısına sahip yazar. bir galatasaraylı olarak tebrik ediyorum kendisini. işte bu tarz taraftarlara ihtiyacı var türk sporunun.

(bkz: #14545480)
(#14561462) entrysiyle tarih konusuna girmemesini önemli rica etmeme sebep olan arkadaştır.

(bkz: sıçıp sıvamak)
(#14561462)
diğer padişahlar konusunda haklı olmakla birlikte, en büyük, en önemli tanımını doğru yapamayan yazar.
(#14561729) burada görüldüğü gibi. Peygamber ile Padişah arasındaki farkı hala(!) anlamamış yazardır. hadi onu siktir et verdiği kaynaklarda beni gülmekten kahvemi içirtmeyen yazardırda aynı zamanda...
(bkz: suskunlar)
peygamberin de padişahın da gayet farkında olan yazardır. en azından tarihteki en büyük siyasi önderlerin fatih ve atatürk olduğunu iddia edecek kadar şaşkın değildir.

olaya siyasi önderlik olarak bakacaksak olursak muhammed'ten öte bir siyasi önder bulamayız. yazdıklarına kaynak olarak verdiği kitaplar ve yazarlar bugün dünyada tarih alanında çalışanların ilk olarak başvurduğu kaynaklar olup kahveci mehmet emmilerin anlamaması normaldir.
3 kürdün birleşerek oluşturduğu bir robotun kod adı.
das füller dizisinin yıldızı, meşhur bir alman köpeğinin adıdır. dizi zdf de 90'lı yılların en çok izlenen yapımlarından biriydi. bertolt isimli köpek karakter ise muhtelif şaklabanlıklar yaparak izleyiciyi eğlendirirdi.
bertolt brecht'ten etkilendiğini tahmin ettiğim yazar.
(#14577609)vurma kendini diye demek istenilen yazardır.yoksa ne yaparız biz sonra?.*
börek pişirirken üstüne attırmak gerektiğini söyleyen, damak tadı bir garip kişi. (#14581872)
şahsımca, iyi yazan bir yazar. *
çaylağa düşmüş yazar.
(bkz: bertolt brecht)
(#14729049) çok beğendiğim bir şarkıyı, hislerimle birebir telaffuz etmiş, elleri dert görmesin.
Beni beğenmeyen eski yazar yeni çaylak.
soyadı da brecht ise dadından yinmez agalar.
nba den zerre anlamadığını düşündüğüm yazar. şu (bkz: #19034795) entrysinde garnett siz, rondo suz bir celtics in 22 maç üstüste kazanmış bir miami yi yeneceğini düşünmesi gerçekten ilginç.

baya zorladı celtics ama karşılarında da sağlam bir takım vardı tabii...
gerçekten de nba'den pek çakmayan yazar.

çok takip etmem ama celtics taraftarıyımdır. maçı da izlemedim ne oldu ki? en son bu sene bir miami-celtics maçı izlemiştim ve iki uzatma sonunda celtics miami''yi tokatlamıştı. ona güvenmiştim ben. *
-saçma sapan yazarımsı.
sözlükteki birkaç milliyetçinin sevmediği yazarımsı. ben seviyorum ama kerataları. beyin namına bir şey yok ama yine de eğlenceliler.

yazar kelimesi çok iddialı bir laf hiçbir zaman da yakıştırmadım kendime. yani birisi bana yazarımsı derse kendimi aşağılanmış saymam.

doğru bildiğimi karalıyorum işte. hepsi bu.

ayrıca buradan münih'teki dayıma selam ediyorum. *