bugün

mezarında rahat bırakılmayan çocuk. bu çocuk gibi milyonlarca 23 nisan kutlayamayan çocuk var, hatta ölmedikleri halde kutlayamayan çocuklar var, madem bu kadar üzülüyosunuz yaniyosunuz bulun böyle çocukları 1 gün eğlendirin. inanın burda berkin üzerinden oynamaktan daha kaliteli is yaparsiniz.
Kağıttan evleri uçurtmaları olan çocuk. Onlarla oynarken bile dünyanın en mutlusu olan çocuk.

Ne siyasi amaçlarınız nede çocukmuş teröristti zaten şeklinde dünyanın en omurgasız en çapsız en iğğğrenç söylemlere artık zerre kadar umursamayacak olan 23 Nisanın en güzel çocuğu.

Evet amq mideleri götlerine kadar dolan soktuğumun trolleri 14 lük çocuğa neymiş sapanla dışarı çıktı terörist diyen zihniyetinize.. Neyseki küfürlere bile deymeyecek boş yavşak kitle sürüsü amq
Yaşasaydı elinde türk bayrağıyla kutlardı bayramını eminim.hatta anıtkabirede giderdi.

(bkz: kandırın kendinizi)

Vicdanı sızlaması gereken birileri varsa oda çocugunun taşla sapanla sokaklara çıkmasına müsade eden bihaber ailesidir.
23 nisan'ını kutlamak istediğim çocuk. keşke o yaşasaydı, onu öldürenler ölseydi.
Doguda ölmedigi icin şansli çocuk. Orada ölseydi teröristtir bu tipine bak dağa cikmadan öldü iyi oldu denilecekti ama
Batida öldugu icin kahraman edildi neden?
Geziciler solcular sahip cikti özgürlügunu savunmak isterken kurban oldu diye. He anam he.Devlete muhalefet olmak icin malzeme cikti bunu kacirirlarmiydi hiç?

Özet olarak milliyetçiyim atatürkçüyüm ve boyle bi çocugun ölmesinde devleti suçlu bulmuyorum.

vatan millet sevgisi olsaydi şuan sinavlarina çalisiyo olurdu biraz gerçekci olun.
23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramın kutlu olsun çocuk.
yine orospu çocuğu turnusoluna dönmüş başlıktır.
23 nisan çocuk bayramın kutlu olsun berkinim... belki arkadaşlarınla dans edecektin belki yine şiir okuyacaktın izin vermediler.

hala elinde sapan olduğu için yargılıyorlar seni.
benim de elimde sapan vardı taş vardı, bize biber gazı portakal gazı, kimyasallı tazyikli su, cop ile öldürmeye gelene biz gül ile mi gidecektik?
berkin 14 yaşında bunu anlayabilmişti ama sizler 20 25 30 yaşlarınızda anlayamıyorsunuz...
tek yaptığınız sıcak evinizden götünüzü yaya yaya 'ooh iyi oldu teröristti hehe auuuuu' demek.
hepinize yazıklar olsun...
bugün çocuk bayramı,kutlanacak. 1 mayıs olacak,anılacak. yeri gelecek,chp'li teyzeler ulusal bayramlarda ilgili ilgisiz anacak. hatta durduk yere 'berkin!' denerek sokaklara çıkıldığı da olacak. hepsi ne biliyor musunuz ? vicdan mastürbasyonu ! kimse kimseye anlatmasın. partiler üstü bu vicdansızlık,muhafazakar kesim de aynı yaygarayı esma için koparıyor. lütfen bitsin,elini taşın altına koyamayan,şu hayattaki varlık sebebi klavye duyarlılığı olan kimselerin zırvaları.
istanbulda degilde hakkaride olseydi yine rahat uyu diye yazilir miydi emin olamadigim merhum.
halbu ki bir de burak var.
bakalim 19 mayista ayni rahat uyu diye yazanlar elvan nin cenezasinde sehit edile burak icinde ayni seyleri yazacaklar mi?
tabii ki yazmayacaklar.
cunku amac aciyi paylasmak degil, dhkp c nin degirmenine su tasimak.
görsel
Martı kaşlı molotofçu çocuk.
hakkında bu kadar entry girilince dirildi sandığım kişi.
devlet eliyle öldürülen bir çok çocuktan birisidir. çocuktu be çocuk.
yitip gitmiş bir çocuk.

national geographic'in babun belgeselini izliyorum. kendilerinin ve diğer hayvanların yavrularını canlı canlı parçalayıp yiyorlar. ekran başında "yuuh" çekiyoruz.

sonra bir amaçla sokağa çıkmış bir çocuğun, bir insan yavrusunun kafasına sıkıyoruz. bayılıyor, komaya girip ölüyor. babunlar dile gelip "orada ne işi vardı", "oh iyi oldu", "gebersin" gibi laflar ediyor.

ah hayat...
Güzel çocuk.
zafer işareti yapan rahmetli.

http://blog.radikal.com.t...kosan-tum-cocuklara-52908
ana babasının bir tanesi olan, hayatının baharında destan yazanlar tarafından ellerinden alınan melek. rahat uyu çocuk, katillerin hesap verecek.
yeşermeden sökülen bir fidan, bir ileri demokrasi ülkesinde(!) hükümetin bekası için polis tarafından kurban edilen zavallı çocuk.
Bazı ibnelerin ölümünden sonra bile rahat bırakmadığı gözümüzün nuru çocuktur. Huzur içinde uyu çocuk. Allah sana yapılanları elbet cezalandıracaktır.
görsel
allah rahmet eylesin sana güzel çocuğum, neden şu an aklımdasın, çünkü korkuyorum be çocuk, alışamadım şu gündeme içim elvermiyor şimdi ölen işçileri, onları tekmeleyen itlere.

berkin bu adamlar 34 kişiyi öldürdü

olaylar geçince izledim, öğrendim ki aynı futbol takımından altı kişi ölmüş.
annesi ellerinden tanımış, inanmamış oğlum uzun boyluydu demiş, parçalanmış.
bak şu grup yorumun şarkısını bugün dinliyorum,
bi insanlar çekilsin ben öyle yaşıcam acıyı, ben sadece insan kalmak istiyorum berkinim.

şimdi üç aylar vardı hani.
en tehlikeli şeytan her zamanki gibi din kisvesine bürünenmiş.
ah çocuğum
bunların tuttuğu oruç sadece bir gelenek
bunlar ne anlar konyada açlıktan ölen bebeği.
somada madende ölen işçiyi,
bunlar tabi tekmelerler, bunlar tabi yüzde elli oy verir.
bunlar insan değil.

acı çekmek ayrı berkin
bu ülkede döngü oldu acı çekmek
senin acın,onun acısı,bizim acımız
acı ne ki döngüye dönüştü be çocuk.
acı ne ki siyasete dönüştü be çocuk.

itin biri kanserli kıza para tutuştudu kız demişti siz hiç acı çekmemişsiniz diye ne doğru demişti o göt kılı bakana.
eğer acı çeken birine tatava yaparsan, sen acı ne bilmiyosundur.
sanada tatava yaptılar,ailene, annene,ölü seviciler dediler
sakın üzülme
o mert kızın dediği gibi dilerim acı çekmezsiniz de.
ben sizin gibiler için insan kalıcam
siz olduğunuz gibi olun
yanlış sizi anlamasın.

http://www.izlesene.com/v...rum-uyan-berkinim/7236075

edit: ölümün üzerine hala tatava yapıyorlar.
umarım hiç acı çekmezler. çaresizliği hiç tatmazlar.
http://www.youtube.com/watch?v=xyek-_4Bxe4
ölmüş bir ölüdür.
ölümü ile sevenleri üzmüştür.

ne özledik be canım kardeşim benim.
ölümsüzdür.
vatan uğruna ölen herkes ölümsüzdür.
sağcısı da solcusu da.