bugün

Komik bir onermedir.En komik kısmı " . senin çocuğun da inşallah temiz, masum bir şekilde evden çıktığında " kismidir.Guldurmustur .
gereksiz bir temennidir. çocuklar günahsızdır.
ana babanın suçunu çocuğa yüklemek akılsızlıktır.
bi siktir git dedirten imansız putperest beyanı.
baba çocuğunun suçu ne kendisi ölsün. mesela maganda kurşunu vursun. lanet olasıca polislerin lanet bir maganda kurşunu gibi. lanet olsun içimdeki insan sevgisine.
Ben cocugumu elimden geldigince vatana millete hayırlı yetistiririm.He olur ya seytan girer aklına polisten once ben vururum.Benim canım bir yanar ama baskalarinin bin yanmaz.Siz bu duyguyu anlayamazsiniz vatan millet sevgisi nedir bilmeden havlayan köpeklersiniz.Hepinizin ağzındaki kemiğin alinacagi vakit gelecek.O vakte kadar havlayabildiginiz kadar havlayin.
tanım gerekliymis -
Aptal onermesidir.
akit denilen gazetenin facebook sayfasında bolca bulunur. bunlar bir de ölünün arkasından konuşmak ayıp, günah derler. haber paylaşımında berkin'in annesinin saçı başı dağınık çökmüş bir şekilde durmasına bile "tipe bak, nur yok" diye yorumlar onlarca beğeni alıyor. peki sorarım size hangi anne evladını kaybedince makyaj yapıp duruyor? lan bu devlet apo'yu bile özel olarak koruyor, yediriyor da bu çocuk mu ülkeyi yok edecek? el insaf yahu elinizi vicdanınıza koyunuz eğer vicdanınız yoksa da onu bulun. o vicdan hepimize lazım olacak. daha düne kadar kemalistlerin altında inim inim inleyen adına muhafazakar denilenler bugün aynısını kendisi gibi olmayana yapıyor. peki bu da size kalır mı kemalistler gibi? adalet anlayışımız nerede, insanlıkta ortak paydamız nerede? kabataş olayı denildi ve görüntüleri var denildi ama o kadar kamera taramasına rağmen ortada birşey yok. bırak görüntüyü olayın tanığı bile yok. nasıl bir ülke olduk ve nereye gidiyoruz?
örümcek beyinli diyerek hakaret ettiğini sanan insan beyanıdır. örümceğin ne kadar zeki bir hayvan olduğunu anlayabilecek zekaya sahip olmayan bu insan, yüksek ihtimal eylem yaparken göz altına alınacak ve sabahlara kadar emniyet köselerinde sürünecektir. yol yakınken geri dönmelidir.