bugün

Rapçi Beta . Kendisi Mc Kubur,Cxuy,Mc Tolga ve Emrecan karakterlerinin sahibidir. Olympos bünyesinde rap yapar, grup vitamin tadı verir, başarılıdır.
Hayatımda dinlediğim en komik rapçilerden birisi,pişti klibiyle gülmekten yerlere sermiştir.
erdem şahin tiplemesiyle büyük bir ilgi gören rap sanatcısı. olympos records bünyesi altında albümlerini çıkarmakta. sözleri cok matraktır.
osmantan erkır tv'de her hafta olan ve olacak olan rapçi. ayrıca tiyatrocudur kendisi.
(bkz: erdem şahin)
Misafir gibi güzel bir şarkı(şiir) yazmış kişilik.
osmantan erkır tv'de rol alan rapçi. aynı zamanda tiyatrocudur. ilgili video ;

youtube yasağı hakkında ne düşünüyorsunuz ? vatandaşa sorduk ;

http://www.facebook.com/a...32894260090095&ref=mf
Biyografi:Beta (Berk Bayındır) 9 Eylül 1989 tarihinde istanbul'da doğdu. 1997 yılında müziğe ilk adımını farklı bir tarzla yaptı.2000 yılından itibaren rap müzik içerikli sözlerini yazmaya başladı.4 sene boyunca küçük imkanlarla kayıt yapabilen Beta , 2004'te ilk bilgisayar kayıd...ını yaptı. Şu zamana kadar 7 albüm yapan Beta,bunların kendisi için yetersiz olduğunu düşünüp paylaşmadı.Şu ana kadar birçok isimle çalışmıştır fakat 2007 senesinin başından beri "Olympos Records" bünyesinde çalışmalarına devam etmektedir.
http://www.berkbayindir.com
http://www.facebook.com/betaofficial
an itibariyle fox tv yayınında olan underground rapçi ve oyuncu adayı..
beton
pişti
can simidi
dokuz
bu işte bir terslik var albümlerini çıkarmış sağlam kliplerle dikkat çeken çok başarılı bir mc.
şarkılarından birkaçını bildiğim tek rapçi budur heralde. komik komik klipleri falan var.
An itibarı ile dinlemediğim rapçi. Yinede bilmeyenler için 27 martta açılacak olan yeni internet sitesini vereyim : http://berkbayindir.com.tr/
1997 - ilk söz yazımları
1998 - ilk şarkı yapımı
1998 - rüyalar (demo tape)
2000 - ilk rap kayıtları
2001 - müzikhane (demotape)
2001 - c7 (demotape)
2002 - adalet (demo tape)
2004 - a2bt (underground albüm)
2005 - cümle alem (underground albüm) , 2005 - çürük yarınlar (underground albüm)
2006 - manik depresif (underground albüm) [beta&batuğ] , 2006 - sistemin yalakaları (underground albüm) [beta&batuğ&deniz]
2007 - olympos records'a giriş , 2007 - hesap mı ? (underground albüm)
2008 - deşifre (underground albüm), 2008 - pişti (underground albüm) , 2008 - beton (underground albüm) [pit10&beta]
2009 - dokuz (underground albüm)
2010 - bu işte bir terslik var (underground albüm) [pit10&beta] , 2010 - osman tan erkır tv (tv programı)
beta(BBB)'dır.
sempatik ve komedi klipleri, gerçekçiliği ve bunu cesurca yansıtması, yaptığı parçaların kalitesi ve kareli şapkasıyla çok sevilmiş benimsenmiş rapçidir.
yaptığı eğlence dolu şarkılar bir yana dram dolu şarkılar yapabilme yeteneğine de sahip rapçi kişilik.
krem dizisinde oynadığını şu an farkettim.... Ama çok tatlı...
yaptığı işin hakkını verendir.

eğlenceli şarkıları da duygusal şarkıları da 10 numaradır.

dinleyin dinlettirin.
attığı dissler ile gerekirse nasıl sert olabileceğinide göstermiş kalitesini bir kez daha kanıtlamış yetenekli adam.
Bir zamanlar benim adım çıkmiş 9 a indirmem 8 e ile dans ayağina herkesi önünde eğdirmiş (?) Kişi.
rap'e ayrı bir tad katan insandır arada söylediği şiirlerle ,klipleriyle ayrı hava katan mükemmel insanlardan bitanesi . iyi ki varsın beta .
ilk dinlediğim rapçilerden biridir. Gerek hüzün, gerekse eğlence duygularını çok güzel verir. Uzun süredir dinlememişken sesini spor salonundaki hoperlörden duydum, bi reklam müziği yapmıştı tam duyamadım, şaşırdım.
"Her ilişki biter, herkes gider.
Herkes bilir ki her şiir biter.
Daha fazla acı istemiyorum."

Uzun zamandır dinlemeyerek çok şey kacirdigimi farkettigim rapçi. Kaza geçirmiş hatta şimdi iyileşmiş.

Yenileri de güzel ama Yine de en kıymetlileri "pişti"," ve "en değerli misafirim".
Ebenin a*ı sanatsal eserinin (!) Mucidiymiş.
Aşırı dozdan gitmiştir dedim, meğer kazaymış. Allah rahmet eylesin.
hassiktir lan arkadaşım lan o benim! daha bir kaç ay önce fena bir trafik kazası geçirip uzun bir süre evden çıkamamıştı!

evin camından düşmüş, çok üzüldüm süper bir çocuktu. hay anasını avradını ya...
ulan son durak filmi gibi ya. adam geçen sene motor kazasından kurtuldu. tam iyileşti derken 8. kattan düşerek öldü.
güncel Önemli Başlıklar