bugün

--spoiler--
bursaspor mümkünse bir daha şampiyon olmasın.beşiktaş içinde geçerli bu.yahu herifler bizi rezil etmek için şampiyon oluyorlar adeta.fenerbahçe ve galatasaray'ın namı var.bırakın onlar gitsin.
--spoiler--

tromsö ve 0 facialarından habersiz bir vatandaş.
on ila onbeş dakika arası entrylerini inceledikten sonra gönül rahatlığıyla 'hoşgelmiş' değil 'merhaba' dediğim yazardır.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
#13583940 ile kahkahaların havada uçuşmasının müsebibi yazar. vallahi çok güldüm.

edit: sadece görebildiği kadarını bilen, dünyayı yaşadığı bölgeden ibaret görebilen bir adam. kişi kendine ve fikirlerine böyle iman ederse sonu felaket olur.
gulse birsel ile ilgili oyle seyler yazmis ki bi an gülse birsel kendisi sandim. *
(#21228081)

--spoiler--
asıl yürekli olan insanın başaramadıklarını cesurca haykırması diye düşündüm kendi kendime
--spoiler--

sadece şu cümle bile, özetliyor her şeyi.
tebrik edilesi yazar. saygılar.

http://www.youtube.com/watch?v=hqHfaT1Wghs
güncel Önemli Başlıklar