bugün

hastasından fazlaca etkilenen psikolog. yazık. ona da birileri baksın.
ağlayan palyacodur.

aklıma karınca ve cırcır böceği hikayesini getiren başlık tabi recep abiden dinlemsi başka.
(bkz: o da demişki o palyaço da benim)
herkesin derdini dinleyenin psikolojisinin sabit kalması psikolojik rahatsızlığa delalettir. taş olsa çatlar amk.
Derim ki psikolog arkadaşlarınız varsa arayıp sorun bir derdi, sıkıntısı var mıymış. Buradan arkadaşlarıma sesleniyorum. Beni dinleyin.
ayy bunaldım yeminlen de diyebilir.
depresyona girmiştir. üstüne gitmeyin.

birazda siz psikologluk yapın içini döksün zaar.
Iyi bir psikoloğa ihtiyacı olan psikologtur.
iki kadeh rakı içilesi psikolog. Ya da belki de işi çakallığa vuruyordur hani sizin sorununuz çok büyük en az 10 seans gelmelisiniz gibisinden.
(bkz: psikolojisi bozulan psikolog)
cool story bro diyen psikolog ile akrabalığı olabilir.
ikincil travma geçirmekte olan psikologdur. göreve başlayan her psikologun başına geliyormuş zaten. hocam anlatıyor van depreminde afet ve travma üzerinde yardımcı olmak için psıkologlar gitmiş. bi tanesi yaşanılanlara dayamayıp panik atak geçirip dağlara doğru kaçmış. 2 ay haber alamamışlar.
-la sen nasil hastasin? Benim de psikolojimi bozdun amk
+ben bir sey yapmadim doktor bey.aslinda siz yoksunuz.benim hayal urunumsunuz.
-lan oyle miyim acaba ?
O.c. bana bunları niye anlatip benimde moralimi bozuyorsun diyen psikologtan daha anlayışlı psikologtur.
ne ruh hali varmış sende , diplomamı kıvırıp kendi götüme sokacağım sinirimden amk. diye devam eder.
(bkz: cılgın psikolog)
bir başlık olarak yaran başlıklar kategorisine güzel bir örnek..
herhalde bir pskiloğa gidersem bana bu cümleyi söyler.
sana benim yardımım dokunmaz diyen psikoloğun bir sonraki versiyonudur.
(bkz: beniyiyim)
psikologun hastaların dertlerinden bıkıp , bir hastanın nullda onun dertlerini dinlemesini istemesidir. isyan etmesidir.
-sonunda da onunla bunlar oldu.
+lan bu nasil hikaye.benim de psikolojimi bozdun ak.
-ama bana kufur ettiniz. +dua et baska sey yapmadim got herif.senin gibi hasta olmaz olsun.
Bir psikologun hasta tedavi edebilmesi icin kendisiyle ilgili her turlu sorununu cozmus olmasi gerekir. Kendi sokugunu dikemeyen terzi terzilik yapmasin bence.
Haklıdır, o da insandır.
Büyük ihtimalle 2 yıl sonra benimdir.
gece gece kahkaha attıran psikologdur kendileri.