bugün

Bence de biraz şey...

Bir yazar.
(#44979863) mükemmel analiz yapmış yazar. ve dibine kadar haklıdır.

özetle demek istemiştir ki kadın her zaman ve her an rağbet gören bir varlık olduğu için ruhsal derinliğe ulaşmamıştır ama erkekler karşı cins tarafında kabul görülme, bu kabul görülmenin verdiği doyumdan her daim yoksun olduğundan hayat boyu bir çaba içerisindedir. bu çaba nedeniyle içsel olarak bir gelişme en düz erkekte bile yaşanır.

hemfikir olduğumu belirtiyor ve klavyene kuvvet diyorum.
görsel
kişi kendinden bilirmiş denen yazarın taa
kendisidir. ben kimselere hakaret
etmem sadece edene karşılık veririm.

bence de miyav..
Değerli bir yazar. Seviyorum.
frank ve abber peş peşe entry girdiğine göre kesin bayansı dişidir.
(#44994618)

neden sadece maddi yönden olaya bakıp -vadettiği şey sitenin içinde havuz- diyorsunuz ki? eğer öyle sadece öyle olsaydı bu görseli de eklerdim oraya görsel sizi bu kadar materyalist düşünmeye iten şey nedir? benim yazdıklarım mı? kendi düşünceleriniz mi? yani kendi zihniniz mi? bu dönemde paraya pula arabaya tapmayan kadın mı kaldı? bunu sormam da yanlış zaten anladığın şey direkt bu -sitenin içinde havuz- benimle arkadaş olan çok şey kazanırdan kastederken sadece maddi bir şeyden bahsetmedim, mesela sahne alan bir müzisyenim, çok farklı ilgi alanlarına sahip genel kültürü iyi biriyim, enstruman çalabiliyorum ve konservatuar okudum, veteriner sağlık teknikeriyim ve iktisat mezunuyum.

size tavsiyem manen de huzura ermeniz ve herkesi kendinizle veya kendi zihninizle suçlamamanız.

neyse bence de hav hav.

edit: yani çok havlarsın anlamında
büdüt: şaka şaka yukardakilerin hiç biri değilim xd.
Yeni gelmiş bu yazar arkadaş galiba. Bir artı oyunu verdi sağolsun. Koştursun bakalım.
özünde iyi biri olabilir ama yeni gelmesine rağmen ona buna salça olmayı seven öylesine bi yazar. bu derenin altından çok sula akar yiğidim tek tavsiyem yazını yaz geç kimseye sataşma.

görsel
Efilla bence bu. Efilla eger sen isen 3 kere miyavla.
3 kere miyav...
çok sempatik ve akıllıca şeyler yazıyor. umarım daha fazla analiz yazısı yazar.
iyi yazmalar kendisine.
https://m.uludagsozluk.com/e/45133500/

Gece gece hüzünlendirmiş. Döş kıllı yavuklu hasretiyle yanıyor imiş yavrucak.

Neden kendine peluş bir oyuncak alıp oyalanmayı denemiyorsun mırmırsu?
Sevdiğim bir yazar abla.
Ahaha yürüyün seviyorsanız bence.
Kardeşimiz olan bir yazardır.
(bkz: bacı)
Keşke mesaj alımını açsa da konuşsak dediğim yazar abla.
O kadar uzun entry yazacak motivasyonu nasıl buluyor yazarı.
"mastır şef izliyor mesaj alımını açamaz" denmiş, bugün yok. ama dün izleyemediğim için internetten izliyorum. bu yeşil yelekli memet çok tehlikeli biri.

"o kadar uzun yazacak motivasyonu nerden buluyor" denmiş. arkadaşlar ben kısa cümlelerle meselemi pek anlatamıyorum. bu çok büyük bir sorun biliyorum ama her şeyi detaylandırmak istiyorum. yıllar içinde azaldı bu kötü huyum ama siz beni ayrılık konuşmalarında bi görün aq. bak destan yazarım destan. otuz kırk saife. resmen adama gökten bir kitap iner.

"mesaj alımını açsa" denmiş, pipim var. üstelik kalkıyo falan. mesajı açmıyım. yanarız.
Feci sempatik nickli yazar.
Bana içli içli bakıp miyavlayan kediye söylediğim söz öbeği. Evet kedi kardeş bence de miyav.
erik gibi yazar. kütür kütür
kendisine gıcık olsam da genel saygı çerçevesinde bugüne kadar hiç terbiyesizlik yapmadım ayrı yörenin insanlarıyız fikir mantalite görüş din her şeyimiz zıt uymuyor arkadaş benim mesaj atacağım karı kız az çok islam dinini bilecek bilmiyorsa bana öğret diyecek ki keyif alayım gerçi bunu elime alim 2 günde ilahiyat profesörü yaparım. bence de hav hav..
Hahaha bence Frank la bir çay içsin çok eğlenceli olacağına eminim.
favori için teşekkür edilecek ama mesaj almayan yazar.

olsun, dargın ayrılmayalım şarkısında ki "elimde kaldı (pardon, soldu olacaktı) yazık, çiçeklerimle mendil" mısraları akla gelince elimizde solmasın diye gelip kapısının önüne bırakalım (başlığının altına) yazalım dedik.
böylelikle bu yazar nezdinde; bu yazara ve teşekkür edemediğim mesaj kutusu kapalı tüm yazarlara favorileri için teşekkür ederiz.
Kısa kes gral uzun yazı okuyacak olsak kitap okuruz entry değil.