bugün

Bir temenni cümlesi

iyi geceler güzel kızlar
Size de iyi geceler sidikli kezolar ve at kafaları.
sensin at kafası, totoş.

iyi geceler.
atlar güzeldir. iyi geceler.
herkese huzurlu akşamlar yavaştan bende yol alayım.
0:00 0:34
iyi geceler bebeğim.
Iyi geceler ama...
(bkz: peki bundan bize ne olması)
Zaten sözlüğün de pek tadı yok boşuna uykusuz kalmayayım hepinize iyi geceler.
son bir iki komik olduğunu sandığın başlık açıp dört beş kişiye laf soksaydın keşke.
Sen fazlasıyla yapıyorsun eksikliğim hissedilmez.
sinsisin sevimli değilsin komik hiç değilsin.
Oysa ki sana karşı mesajda ve sözlükte laf da soksan bi laf da söylesen her zaman kibar oldum. Ona rağmen hazetmiyorsan akşama kadar laf sokacağına donuzla geç daha kolay.
sana demiştim komik mi demiştim.

herkese sallarken iyi sana gelince ver duygusalı olmaz öyle.
antipatiksin kızım.
Rahatsız olan mesaj atar entryimi silerim, eğer samimiyetim olmayan biriyse entrysine bi espri yapacaksam önden sorarım izin verirse yazarım.

Sana karşı elli kere salvoladın ya görmeden geldim ya mesajla meseleyi anlamaya çalıştım inatla buradan yazdın. Elaleme bişey diyorsam onlar yazsın sen niye kaygılanıyorsun ki? Bence sorun benim iticiliğim değil senin can sıkıntın. Yoksa sana hiçbir şey yapmadım.
Rahat uyursun umarım.
rıhıtsız ılın misij itir intirilirimi silirim.

tamam ağlama haydi yat.
ben de çıkıyorum.
babam ve kardeşim dışında kimseye demek istemediğim söz artık. ne yapsam bir yerden acı çeken ben oluyorum. bunu demek bile ürkütüyor artık.
iyi geceler ama ben bile daha yatmadım saat 12 olunca yatarım.
Bir şey diyen yoksa ben de yatıyorum. Hadi iyi geceler.
"uslu durun kedi köpke gibi birbirinizi yemeyin, kavgaları kaçırınca üzülüyorum"

Diyene bak ya. Geçen Balta ile burada saç baş giren de Zall mı idi.* Neyse iyi geceler. Ben de sınav çalışıyordum zaten niye geldim ki buraya, evet.
gn herkese... yarın daha güzel bi gün olsn.
Uykum kaçtı. Mal gibi kaldık yatakta.
Du bi dolaba dadanayım.
(bkz: bu işte bir ibnelik var).
Show u kes bıyıklı tamam hadi kaybol.
Biraderim bıyıkları görünce benim uykum kaçtı.. malkoçoğlu imajının ekmek yedirdiğini hiç tahmin etmezdim.. veya bu hususta bir sıkıntı varsa; “hiç tanımadığınız bir kadın size beddua ediyorsa, nedeni kesin bu bıyıklardır”. bir arkadaş tavsiyesi..