bugün

Bir (bkz: kafa koparanus) vecizesi. Bir de çöplük demiş buraya. Yani 'ben ancak bir çöplükte fenomen olabilirim' demek istiyor galiba. Çöp fenomeni ahaha.

görsel
Ortamlarda fenomenim dersin kanka kim bilecek?
(bkz: kadınları etkileme yolları)
dili sürçmüş, fenomen değil menemen diyecekmiş. bize domates biber muamelesi yapıyor.
yakışmadı dedee.
https://galeri.uludagsozl.../r/anl%C4%B1yorum-977997/
geçen gene ekşide fenomendim şimdi burayı tercih ettim...

bu bir kendini övgüdür.
benim bir övgüm var.
görsel
Dedeye bak. Aman başlık açmayın, sakın nick altı girmeyin, hepsini sildirecem, moderasyonla konuştum adıma açılan başlıklar sol frame gelmeyecek falan diye atıp tutuyordu buralarda. Demek ki içten içe seviniyormuş.
de ekinin yanlış yazıldığı beyanattır.
Bak şimdi.... Götümle güldüm, çok ayıp olacak adama...
valla dede sen fenomen falan değildin bence. ama fikirlerin o kadar radikal ve bağnazdı ki insanlar seni eleştirmek ve dalga geçmek için başlığına o kadar çok entry giriyorlardı. durum bu yani. yoksa seni cok sevdikleri veya yazdıklarını onayladıkları için değil.
Orası (burası) çöpse eğer, üstelik fenomende olduysan ki öyle, o halde çöpçü başı oluyorsun be dede. Ayıp sallamışsın. Yakıştıramadık. Halbuki insanlara hizmet eden çöpçü bile olsa onların efendisidir. Biz babadan böyle gördük.
Dedem gerçekten ünlü olsaydı vay halimize diye düşündüm.
Adına açılan başlıkları saymış.
dede kezbanın teki çıktı amk.
görsel
(bkz: kafa chomaranus)
allah kimseyi bilmem kaç yaşında sözlüklerde ünlü olmakla övünecek duruma düşürmesin. sanırım bilgisiyle, görgüsüyle tanındığını düşünmüş. halbuki ibretlik bir tip olduğu için dikkat çekiyordu. yazık.
bu kadar mı düstün ya dede yazık gercekten.
Arkadaşın hayattaki en büyük başarısı popüler bir ulu yazarı olmak galiba.
Vakti zamanında bir yazar tarafından yapılmış Ve günlerce tartışma konusu olmuş tuhaf açıklama. *
dedemiz haklı bu konuda. tanımayan yok kendisini.
ergeniyle meşhur bir sitede fenomen olduğunu sanan işsiz beyanı. aslında psikiyatriste götürsen konulacak tanı;

(bkz: narsisistik kişilik bozukluğu)
ben sözlük tarihinin en fenomen yazarıyım. sözlükte hakkında iki yüze yakın başlık açılan başka bir yazar varmı? geldiğim olay oluyor,giittiğim olay oluyor,yazdığım olay oluyor,yazmadığım olay oluyor. yirmi gündür yazmıyorum millet başlık açıp yorum yapıyor. bugün bir yazayım dedim sözlük alarma geçti. oğlum sizin başka işiniz yokmu?
arkadaşlar istiklal marşı okuyup olaysız dağılmayı salık veriyorum. karışıklık bize fenalıktan başka bir şey getirmez. ayrıca birbirimize yüklenmeyelim artık ya geriliyorum, gözlerim doluyor resmen.

* bir beyan.
Eee sonra ne oldu??

Nedendir bilmem;
Kurt kocayınca... Diye başlayan atasözünü hatırlattı bana bu başlık.
Bir kafakoparanus sözü.

Yobazlığın, küfürbazlığın, palavranın, gavs hazretlerinin müridi olmanın fenomenisin, evet.