bugün

hayalperestliğin sınırlarını aşmış gercekten süpermen olma çabaları içerisinde olan ama sonu büyük olasılık ölüm ya da büyük sakatlıkla biten insanlardır.
hayatta kalmış olsa harbiden süper olurdu. en azından süpermen olduğunu iddaa etmeden önce ne içmiş onu sorardık kendisine. diye düşündürten süper insan.* * *
ölünün arkasından konuşulmaz. bu gencin ailesinin bu yazıları görmesi hiç hoş olmaz.
kendini pokemon sanarak atan bebenin abisidir.

mahçup edit: lan pokemon, şayet büyüdüysen ve sözlükte yazar olduysan özür dilerim. kalbini kırdım galiba.
içkiyi kaçırmış, bilinçaltını üst düzeye çıkarıp hayalinin peşinden koşarak uçmuştur. (ama aşağıya)
(bkz: gönüllerin şampiyonu)
alkol şişede durduğu gibi durmuyor, içeni de durdurmuyor demek istediğim olay.
içmeyin.
için lan ama bu kadar içmeyin.
cocugu asagı atıp sonra kendi atladı demiş olabilirler mi acaba?

(bkz: komplo teorileri)
olayı yanlış anlayan gençtir. insan birinci kattan başlar değil mi?
şans eseri ölmezse daha fena. hayatı boyunca kendini süpermen zannedecek zavallı. *
alkolü götüyle içip sonunda gazman gibi uçan gençtir.

ailesine sabır diliyorum o ayrı.

ama o yaşa gelmiş, zekasını kullanabilen bir genç içmenin sınırını bilmeli. en fazla içeceği 3 bira olmalı onu da içip sızmalıdır. kafasına bir büyük rakıyı dikerse yorumsuz kalırım.

ve de son sözüm arkadaşlarına. bakın koçlar, içkili ortamlarda bir kişi her zaman ayık kalır. o bir kişi kesinlikle grupca içilme zamanlarında bulunur farkettiyseniz. bir arkadaşınız -sizin de biraz da olsa suçunuz olduğunu kabul edelim- öldü. ya adam olun edebiyle için, daha ergensiniz gidin top oynayın lan! daha ne olacağınızı bilmiyorsanız süpermen olun atlayın. oldu mu? belki siz uçarsınız. ha uçarsanız eğer o zaman gelin beni bulun, yok uçamadın öldün bir daha nah bulursunuz beni.
daha 40 fırın ekmek yemesi gereken gençtir. çalışsa olur.
superman ucar dusen olsa olsa spidermandir.
buradaki tek sorun çocuğun kendini pikaçu sanmasıdır; halbuki ben picigetoyum diye o niyetle atlasaydı yazık olmayacaktı evldımıza.
ölümünün ardından bir çok yazarımsının saçmaladığı zavallı gençtir.

biraz saygı. hiç birşeye saygı duymuyorsanız dahi ölen bir insananın acılı ailesine saygı duyun. empati yapmayı deneyin biraz. anneniz, babanız, ağabeyiniz, ablanız, kardeşiniz, en sevdiğiniz kişinin öldüğünü ve bir sözlükte ölen yakınızla ilgili zihin fakiri espriler üreterek, kendileri gibi zihin fakirlerini güldürmeye çabalayan kişilerin uğraşlarını gördüğünüzü düşünün. hayat taşak yapmaktan ibaret değil. insan olduğumuzu unutmamamız lazım. yok yazdıklarıma hala gülüyor ve beyninizden büyük taşağınızı yapmaya devam ediyorsanız, emin olun siz sosyopatsınız. bir psikiyatriste görünün.
böyle acı ve vahim bir olayda dahi edindiği iki cümle bilgiyle mizah kralı olduğunu ispatlamaya çalışanları görmemize vesile olan gençtir. ne var ki bir kısım yazar olayın vahim olduğunu anlamış, ölene ve geride kalanlara saygı göstermesini bilmiştir.
ölmüş gençtir.

bak yazarken farkettim , hakkatten çok komik, ölmüş...
17.Yaşında olup bunu düşünüp yapması çok ilginçtir.
kırmızı slip mayonun altına beyaz külot giyer.
ne sevinilen ne üzülünen bir olaydır. böyle malın yaşaması oksijen israfı olurdu. ulan hani 5 yaşında olsan anlarım 15 yaşındasın. ama sevinemiyorsun işte. sonuçta can.bir körpe hayat karardı.
içmeden sarhoş olan bir insanın hazin sonu diyemiyorum çünkü büyüse de bundan ne olur şüpheli.
bir de ben atom karıncayım diye yolda gelip geçen arabaların üzerine atlayan tipler vardır ki o da pek vahimdir.
*