bugün

yalancı bir oçtur.
bir cümle. olaya bakış açılarını okudum da yorumlar adına çok ilginç. kız, sizin ile soğan ekmekte yerim derken, sefanı çekmesem de olur demek istemez tabii. kimse demez bunu. tabii durumdan duruma da değişir ama önemli olan birbirini sevmek ve samimiyettir.
yaklaşımı hoş olmakla birlikte, sırf bu şekildeki sözüyle gaza gelinmemesi gereken kızdır. o yüzden yine de kıyıda köşede biraz birikiminizi emniyet payı olarak muhafaza edin.
yalancı ve daha da kötüsü ise berbat bir yalancı.
Gençliğimde Böyle diyen birini tecrübe etmiştim. Kıramadığım bir Arkadaşımın ısrarıyla bir araya gelinen bir mekanda Sadece 1 saat (aslında 10 dk. Çözdüm de gerisi goy goy) görüştüm. Bir zarf attım, bir tiyatro çevirdim buna, 2. Görüşmeye bile gelmedi. Saf olmayın, yada ondan daha çakal olun ki dolmaya gelmeyin. Bu tip söylemde bulunanlar daha aç gözlüdür. inanmayın. Açık sözlü mert dobra net kadınlardan korkmayın. Sağ gösterip sol vuranlar bunlar.
Muhtemelen henüz bir erkek tarafından harcanmamış, duyguları kullanılmamış, yalanlar duymamış, aldatılmamış kızımızdır.
ikinci entry'm bu konuda.

de'yi ayırmadığına göre soğan ekmekte yani soğan ekmeğin içinde anlamı katmış, soğan ekmekte havyar yiyecek kaçın kurtulun evi ocağı sattırır size bu kız.
Bu devirde zor öyle kız bulmak, çogu kizda bu dünyaya bir kez geldim yașacaksam Rahat bir hayat yasayim felsefesi var.
Yalan beyler , ama bu yalana inanacak aciz yaratıklarız , yazık lan bize.
reflüsü varsa aman yemesin, hem cebi yakar hem mideyi.
yalan.
tabiatlarına aykırı.
de bağlacının yazımını bilmeyen kızdır.
Bir süre sonra der ki: '' bari domates al da menemen yapak.'' Geçiniz bunları efendim.
Örnek vermek için yetersiz bir söylem, taş yerim demeliydi.
inanmayin beyler eline gecen ilk firsatta luks bir otelde sampanya esliginde audisi olan birine verecek.
gene mi hortladı bu varoş?
hem de bağlacını ayrı yazamıyor hem de kokuyor.
Ya evde kalmış yada hayal dünyasın'dan çıkamamış kızdır.
Derleeeeeer.
Paranız için yanında olan kızları gördükçe, mumla arayacağınız kız türüdür.
+ soğan nerede?
- ekmekte.
+ ekmek nerede?
- mideye indi.
+ mide nerede?
- böbreğin yanında.
+böbrek nerede?
- kocama verdim.
+kocan nerede?
+ başkasına kaçtı...
- e sen niye buradasın?
+çünkü eşeğin s...
Dedi ve ilk fırsatta terketti.
Nesli tükenmiş olan bir türdür.
'-de' bağlacını ayıramayan kızdır.
böyle düşünen kız zannımca şuan emekli ve torunlarına bakıyor.
serin hikaye cici kız denilesi kızdır.