bugün

Gerçekçi erkektir. Kendine bağlamadan bırakır, bravodur.
bahane arayan erkektir. sizden kurtulmaya çabalıyordur.
kurtulmaya çalışıyordur ama kabul edersende sikerim diyordur.
dürüsttür çünkü üzmeyeni yok.
bahanenin iyisini guzelini ariyordur.
asik olan her seyi goze alir.

edit: ne yedik bunlari be ayip be
kendini fazla önemli gören erkektir. hayır yani ne sanıyosun? aşkından çöllere düşmesini mi? kız milleti bu beyler. iki gün ağlar, üçüncü gün arkanızdan dalga geçip gülerler. kendinizi fazla önemsemeyin.kimse kimseyi üzemez.
kendini bulunmaz hint kumaşı sanan tüm erkekler eksileyebilir.
bir kızla yakınlaşmış fakat ilişki başlamadan önce daha iyisini bulmuş bir erkeğin, diğerini üzmeden ve de dürüst olduğunu, kıza(sözde)değer verdiğini göstererek başından savma cümlesidir.
seni üzmeyi bitirmiş sıradakileri üzmeye yeltenmiş inek işidir.
Samimiyetsiz erkektir.
üzersen ananı sikerim diye cevap verilmesi gereken erkektir.
Seni istemiyorum diyemeyen ve bu saçma söze sığınan erkektir. Söylediği sözden kendi bir şey anlıyor mu acaba.
ilk önce umut verip sonra benim işim belli olmaz yine de seni üzerim ben diyen, kendine güveni olmayan erkektir.
geleceği görmüştür ve doğru söylüyordur üzer. ben de söylerim bunu üzeceğimi düşündüğüm insanlara, ama haklıyız yani.
ulan öyle daha çok üzüyorsun be insafsız.
Kendini bilen kendinin farkında olan erkektir. Boş vaatlerle insanı yormaz,üzerim diyor bilerek geliyosan gel.
amacı sadece anlık mutlu olmaktır. mutlu olmayı sever ama devamlı olacağına inanmaz sadece. bağlamadan bağlanmadan beraber olmaya çalışır. buna rağmen kabul eden kız da erkek de üzülür sonunda.

bu durumda kim suçlanabilir ki. erkek korkak kız saf. birisi ilk bahanede ayrılmaya çalışacak diğeri her kavgada "1 gün dahi olsa devam edelim" kafasıyla karşıdakini tutmaya çalışacak.

sonu baştan belli bir hikaye, bana sorarsanız hiç başlamayın. ama bizi yaşatan da öldüren de umut işte.
En azından "ben hiç kimseye sana davrandığım gibi davranmadım, sen beni iyi bir insan yapıyorsun. seni hiç üzmeyeceğim." deyip de afedersiniz ama ağza sıçan erkekten daha erkektir. En azından kendinin bilincindedir.
Nedense en son kendisi üzülür.
(bkz: ıssız Adam sendromu)
gözleri kısıp, ben seni üzerim kızım diyemedikten sonra oooo...
Irıspıdır.
Uzak durun.*
Türkçesi sana aşık değilim bu sebeple başka tekliflere de açığım demektir. Arkanıza bakmadan kaçın.
Adam uyarısını yapmış işte üstelemek ne diye?
Boka bulamadan nasıl orada bir yerde kendime aşık bırakabilirim, diye soran erkeğin bulduğu cevapla tanımlanmasıdır.
En azından baştan söylüyor size düşen uzak durmak.