bugün

Köpeğini de kedi olarak görüyorum.
genellikle orgazmdan sonra söylenir.
Sen du bakalim bi cuzdanin kenarinda. Arada ben seni arar sorarim. Eger baskasini bulursam zaten aramam demenin kibarcasi.
Ya gerçekten arkadaş olarak görüyordur ya da tipini,hareketlerini fazla beğenmediği için sıyırmaya çalışıyordur.
Ha bir adama bunu demişsin ha hiroşimaya atom bombası atmışsın aynı insanlık suçu.
görsel
kan bağı olmayan hiç bir karşı cins güzellik-yakışıklılık konusunda ust seviyede olan birini arkadaş olarak görmez. muhabbetinin olduğu karşı cins bu cümleyi kurmuşsa emin ol aradığı görsel özellikler sende yok demektir.

Karakteristik özellikler yok dememiz mümkün değil çünkü istediği karkteristik özellikler sende olmasa zaten senle arkadaşlık da yapmazdı.
küfür olmayan küfürden daha ağır sözlerden biridir. evet.
Dayanamadım bu zibidinin entirisini beğendim. Aferin koçum...eved
Gerçek fikri gerçekten arkadaş kalmak olan insan için alternatif cümle ne merak konusu.
ben de sana arkadaş olarak aşığım.
teklifi reddeden insandan çıkan klasikleşmiş cümledir .
+ ben seni arkadaş olarak görüyorum
- yumurtan diyorum rafadan mı olsun lop mu?
-ama ben seni sikilmeye çok müsait görüyorum.
tabi ben de seni eniştem olarak görüyorum zaten.
bunu dedi dimi.
direk şunu deyin.

"ya ben seni bi pompişlim de sen yine arkadaş olarak gör"
5 gun önce bana söylenen cümle.artık göremeyeceksin çünkü arkadaşlığımız bitti.
Kızlar mı mal sen mi bilemedik bebeyim.
size kendisini önce yakın hissettirir, sonra ona hoşlandığınızı söylediğinizde de aldınız cevaptır. bence takılırsak daha mutlu oluruz diye devam ederler cümlelerine. siz ise onun da sizden hoşlandığı için size yakın olduğunu düşünmüşsünüzdür ve değer vermeye hazırsınızdır. ancak bir başlangıcı yoktur.
Ben kolay lokma değilim deli oğlan biraz uğraş bakalım manasına da gelir.
(bkz: kırdın beni god damn it kırdın)
arka fonda acılı müzik kalbin teklemesi ve akabinde rahmetlinin arkasından saygı duruşuna tekabül eder.
Kızların siklemedikleri çocuk için kurdukları boş beleş laflardan biri. Arkadaş olarakta görmüyorum de benim için bir hiçsin de ama bu saçma cümleyi kurma.
+Merve senden çok hoşlanıyorum.
-Ben seni arkadaş olarak görüyorum.
+Bende seni meme olarak görüyorum.
bir reddediş cevabıdır, duyulması da söylenmesi de acı verir. tabi arada gerçekten güzel bir iletişim/paylaşım/karşılıklı anlaşma varsa. birden hepsi bitiverir gibi olursunuz. sonra toparlanmaya çalışılır sanki hiç bu aşamaya gelinmemiş; eski günlerdeki gibi davranmaya çalışırsınız ama asla eskisi gibi olamazsınız. bundandır ki mesafeler korunmalıdır, daima tetikte durulmalıdır. -bazı durumlarda ne yapsanız kâr etmez orası ayrı, son cümlem duruma ve insana göre değişkenlik arz eder-