bugün

akabinde unut gitsin ve sevmeyi keselim gibi fütursuzca gelen lafları barından sözler.
(bkz: klasik)
Aslında karşısındakini üzmediğini sanan ama yıkan cümledir.
yakın zamanda duymaktan korktuğum söz öbeğidir.
"ben seni artık görmek bile istemiyorum" şeklinde karşılık verilir. karşı taraf top olur. vururuz gol olur.
(bkz: sadece arkadaşız)
'' Senden adam olmaz'' demenin japoncası.
nam-ı diğer, seninle çıkmayacak kadar çirkinsin bebeyim.
Genelde çirkin erkeğin kıza aşkını ilan etmesinden sonra kızın kibarca siktir git sana mı kaldım demesidir.
çok farklı anlamlara gelebilir söyleyen ve söylenene bağlı olarak.
ama en etkileyici diyalog olma durumu, bağlantının kesilmek istenmediği imkansız aşkınızın size olan ilgisini öğrendiğinizde söylendiği durumdur.
yıkıcıdır. öyle ki, arkadaş kelimesinden iki taraf da yaşam boyu nefret eder.
Çok ölümcül, kalp kıran bir sözdür. *
ben seni göremiyorum bile. bakmayı bile başaramıyorum gözlerine. arkadaş mı. bu müesseseyi başlatanın amına koyayım ben. arkadaş diye bişey yok. bazen sadece seversin. hep sevmeyi bilmeyenler için. hiçi sevenlere..
eski kız arkadaşımın itirafı;
ben birinden hoşlanıyorsam bile bunu söylüyorum, bakıyorum cidden niyetliyse biraz uğraşır. samimiyetini anlarım.
bana bunu bir kaç yapmıştı. şimdi arkadaş bile değiliz, suratına tükürmek bile istemiyorum. keşke o zaman taman lan deseydim ya. bir yılım heba olmazdı.
bir erkeğin kıza çıkma teklifi etmesi durumunda kızın o erkeği çirkin bulduğu için siktir git demesinin nazikçesidir.
daha bugün yaşadım bu olayı ve bi tebessüm oluştu yüzümde
seni arkadaş olarak görüyorum . yazısını okuduğum gibi öyle bir uzun yazı göndermişim ki kıza, küfür olmadığı halde yazdıklarım öyle koymuş ki aradı beni konuştu yüzsüz. kendime geldiğimde "vay be iyi döktürmüşüm" dedim.

işte bu tipler aslında biz ilgi gösteriyoruz diye götleri kalkanlardır indirmek gerekir böye.
çıkma olaylarının en anlamsız sözüdür. bu söz duyulduğunda bir anda sessizlik hakim olur.
evet duyulması kötüdür. ama bazen gerçekten de doğrudur. insanın içi almıyordur. karşı tarafı da anlamak lazım.
gerçekten arkadaşın olarak gördüğün birisinin karşına geçip sana duygularını açması sonucu verdiği en yalın en doğal verilesi cevaptır. zaten sen onu arkadaşın gibi görmesen onun da sana duygularını açmasına gerek kalmaz her şey daha farklı yollardan değişir. ey genç sana kimin nasıl yaklaştığını ayırt edemiyorsan o yaklaşımdan daha soruyu yöneltmeden çıkaracağın sonucu bilmiyorsan , sen kimseye açılma ayrıca bu cevaptan sonra artık bir arkadaş olarak da kalmayacaksın her şey çok daha farklı olacak burada fark kötü anlamında belki ezik bile görüle bilirsin kim bile bilir...
(bkz: kibarca siktir etmek)
zekiye sözüdür zekiye.
yalanların en fenasıdır. genellikle bi tarafları kalkık kızlarca söylenir.
arkadaşını kaybetmek istemeyen insan sığınağı.
sevgili olduktan sonra soylenince daha bir ice oturandir.
'sen çok tipsiz bi insansın' ile eş anlamlı cümle.
küfür etse daha az koyacak dişi söylemi.