bugün

ben turke kiz vermem diyen babayla ayni derecede ırkçıdır.
ırkçı filan olmamakla beraber, kafası çalışan babadır.
Kizinin damdaki buyukbas hayvandan farksiz degerde olmasini istemeyen babadir.candır.
(#28609164) işte bunlar hep provokasyon. büyük lokma ye büyük laf etme demişler. ayrıca insanlığa bak derler ırka değil.
babam değildir.

geçmiş aylarda sevgilim olan, şimdilerde ayrılmış bulunduğum kürt ırkına mensup şahısla evlenme isteğimi kabul etmişti.

ama kendisi vatan sever bir kürttü efendim.

bu arada vermek ney be. mal mı veriyorsunuz, bir fincan yağ mı veriyorsunuz.
O kürt cengaveri itleri ile giresuna bekleriz o zaman. Her türlü silah ve techizat serbest yeterki gel. Giresun topal osman ağa meydanı.
dikkat edin yine yengeyi sikme girişimi var...
Benim babamda büyük ihtimal sorun çıkarır.
Büyük konuşmak istemiyorum ama zaten bende istemem ortada büyük bir düşünce uyuşmazlığı olacaktır çünkü.
Kardeşine evlenmek istediği kızı siktiğini anlatacak karakterde biri olsa olsa Kürt olur zaten.

Ek olarak haklı babadır. Kızı dövülsün sövülsün istemiyordur.
kızının öşeğin üstüne kuma gitmesine gönlü razı olmayan hayırlı babadır.
adamdır. evet.
Ben aleviye kız vermem diyenini gördüm. Kızı aldık artık görüşmüyoruz.
Akıllı adamdır. Evet.
sıkıntı yok kardeş kaçırırız .
Kolayı suyla karıştırmak istemiyordur. Yanlış anlaşılmasın. Ya da anlaşılsın amk.
benim baba olmuş halimdir..

kürde tatile giderken 3 gün baksın diye köpeğini versen 3 gün 3 gece siker olm kız mı verilir amk?
(bkz: karadenizliler)

(bkz: böyle devam)
mantıklı düşünen babadır.
ırkçı babadır.
çocuğunun geleceğini düşünen babadır.
babaya kalmıyor o işler bu devirde. kız sevmişse veriyorsun. yapacak bir şey yok lanet olsun.
Kızının aklına girilip elde ettikten sonra s.ke s.ke verecek olan tırrek babadır.
Eğer hala kekoysa haklıdır. ama efendi düzgün biriyse neden olmasın.
şimdi k*rt deyip de tek bir ulusa yüklenmek olmaz.

bunun arap, süryani, iranlı, suriyeli, ıraklı, afganlı (?), pakistanlı versiyonları da var.

ben girasunluyum, bu güne de şu yukarıda saydığım ulusların kızını erkeğini pek bizim insanımız ile evlilik yaptığını görmedim. gerek karadeniz katılığından, gerek ise ak-kara ikilisinin birbirini itmesinden.

ancak ben çerkes'e kız vermem, ben boşnak damat istemem, gürcü benim keçimi s*ksin kız mız yok ona! bu urus döllerini neden başımıza sardın it oğlu it!

diyen baba görmedim. sorun bende değil sende, ben daha iyilerine layığım, yok olmadı bu.

türkleştirilebilir uluslar vardır, o da "diğer" avrupalı kardeşlerimizdir, türkizasyonun doğasına karşıt uluslar vardır, bir kere daha andırmayın bre.
Kiralik evini bile vermeyecek babadir.