bugün

sayıları küsuratlı söyle ki araştırma yapılmış havası versin. 89.67 ehehe.

evet efendim ''bazı kadınları'' bir sex objesi olarak görebilirsiniz zira onlar popoyu en ince ayrıntısına kadar gösterecek taytları ile bunu istiyorlar. hoşlarına da gidiyor..

yok be saçmalama siz erkekler için değil hemcinslerimiz için giyiyoruz taaam mı?

tabi canım tabi..
sözde sevgi ile başlayıp kürtaj masasına kadar giden olayları göz önüne alırsak kesinlikle doğrudur.
onlar öyle görünmek istedikleri için sen öyle görüyorsun. kadınların büyük çoğunluğu sadece bedenine yatırım yapan birer ilgi budalasına dönmüşler. bu durumda suçlu bizler değil ta kendileridir.
ben de. ne zaman seks yapsam komodinin üstünde bi kadın olur. isviçre yapımı ama orijinal artı kaliteli yani, seçiciyim.
ama kadınlar beni cinsel sex objesi olarak görmüyor.. diye devam eder.
-Aşkım ben seni cinsel obje olarak görüyorum
+Ben de seni pipi olarak görüyorum.
haklıdır, erkeklerin tümü aşk adı altında bile cinsel aÇıdan tatmin olmaktan başka ne amaÇ taşıyorlar ki?
Feminikler çıldırsa da haklı görüştür.

Yani damacanayı mı seks objesi olarak görsünler? Neyi görsünler? Çamaşır makinesini mi? Elektrikli süpürgeyle mi sevişsin bu insanlar?
heteroseksüel bir erkeğin bir kadını seks objesi olarak görmesinde bir sorun olmayabilir ancak "yalnızca" bir seks objesi olarak görüyorsa o noktada sorun başlar. zira seks hayatın yalnızca bir parçasıdır, bütünü değil.
tam olarak nereye baktıgı bilinmeyen troll açısı. (bkz: oo kimleri görüyorum)
(bkz: Anneyi sex objesi olarak görmek)
(bkz: cinsel sex)
Yalnız degilsin, yüzde doksan yedimiz öyle düşünüyor.

(bkz: doganın kanunu)
bu cinsel sex esprisini bir türlü anlayabilmiş değilim.
nedir bu cinsel sexs? gayricinsel sex de mi var?
Anne nedemi öyle bakiyon.
O halde kadınlar da sizi bankamatik olarak görebilir.
(bkz: donuz)
cinsel sex objesi. sadece cinsel değil. bu kendini aşmış bıraksak dağı bile skecek bir yazarın itirafı.
cinsel obje desen anlarımda cinsel sex nedir arkadaş.
Şişme obje tavsiye edebileciğim yazar beyanı.
onlar da erkekleri aynı şekilde görüyorlar..

ne var bunda ?

doğanın kanunu bu..

senin var olmanın dayanılmaz hafifliğini yaşamana sebep, ananın da babanında birbirlerine sex objesi olarak gördüklerinden dir.

Budur !
bir şeyi görmek demek, o şeyin algılanması ve onun beynin gerekli bölgesine düşmesidir. yani gözler sadece nesneyi yakalar ama görme eyleminin kendisi beyinde gerçekleşir. ama beyni olmayanlar için bunu söyleyemeyiz.
normaldir bütün uludağ öyle görür aksini iddia eden maldır amk.
Cinsel sex yapmak isteyen kadınlar ekleyebilir baby.
Ben de keşke bazen böyle görebilsem diyorum. Bu kadar çok kırgınlığım olmazdı öyle olsaydı.
karşına çok vicdansız ve sado-mazozişt bir kadın çıkınca da aynı görüşü savunmanı beklerim.