bugün

tam 1 yıl önce kaybettiğim, sevgimi hiçbir sözle anlatamayacağım caanım dostumun ağzından duyduğum son cümlelerden biri..ben giderim ama aklım sizde kalır.
gittin..gitmek bu anlamda olmamalıydı..bilmeliydik ki sesini duyabileceğiz.yılda bir de olsa görebileceğiz.varlığınla avunup, paylaştıklarımızla huzur bulacağız.nerdesin bilmiyorum.cennet var mı bilmiyorum.bu dünyaya fazlaydın sen onu biliyorum.seni haketmiyordu bu ülke, dünya, ben..o kadar çok keşkem var ki..o kadar çok ki...seninle bu şehrin güzel taraflarını gördüm ben.burda yediğim her şeyi ilk senle yedim.ilk senle içimde en ufak bir kuşku duymadan, içim sonsuz rahat günlerimi geçirdim biriyle.çok erken kaybettim seni.çok erken..
diyecek bir şey bulamıyorum..1 yıl geçmiş belki ama öyle tazeki acım.kimseyi koyamam yerine.öyle bir derdimde yok.geçen bir yıl boyunca aklıma gelmediğin tek bir günüm bile olmadı.cebeci yollarını ağlamadan geçemiyorum.kabus gibi...karşıma çıkacaksın sanki bir yerden..şimdi sana anlatayım sensiz 1 yılda neler yaptığımı...

aylar balböceğiyle geçti.hayata bağladı teyzesini..
iş başvuruları..bitmeyen beklemeler..sonuçsuz umutlar..kurslar....

ve..biz evlendik.nihayet..hiç böyle hayal etmemiştim oysa.hep seninle hayal ettim şu evi.çocuğuma eşi bulunmaz teyze, ailemize hep dost olacaktın.çocuk yok tabikii..eteğimizi savura savura dans edecektik düğünümde seninle.aylar öncesinden konuştuk hep.salona giderken anımsadım sözlerimizi içim hüzünle doldu.kirpiklerime kadar sokulan yaşa izin vermedim.içime akıttım o gün.
bazen hayal miydin diyorum.utku olmasa buna inandıracağım kendimi.daha kolay olurdu çünkü başetmek yokluğunla..tıkanıyorum dostum.yazamıyorum..gülen yüzün ışıl ışıl hala zihnimde.öyle bir sarılma isteği oluyorki bazen..seni çok özlüyorum.
güncel Önemli Başlıklar