bugün

sizi çok zeki bulmadığı için kandırmaya devam ederken kurduğu cümlelerden biridir.
yalanın süslü püslü olanıdır.

bir insana bakışta nasıl zeki olduğunu anlayabilir misin? zekası küçük, egosu büyük insan söylemi.
Kalabalik bir ortamda bunu soylemistir. Yoksa aslinda neye baktigini biliyoruz, birbirimizi kandirmayalim.
yalan beyandır. efendim, önce zeki olsun, oldumu? peki o zaman 1.85 metre boyu olsun . o da mı oldu. evi arabası olsun. oldumu ?kariyer vardı o da olsun. peki efendim az ondanda katalım. başka?

bitmeyecek tükenmeyecek isteklerdir. zeki olduğunuzu nasıl anlayacak ayrıca kız. iq testimi yapacak ilişkiye başlamadan önce ? kitaptan okuduğun iki güzel cümleyi diz, sonra arkadaş ortamında duyduğun iki kültürel bilgiyi paylaş, tamamdır. kandırdın.

mission complete.
Dış güzelliğine değil iç güzelliğine bakarım,yalanı ile aynı doğrultudadır.
gel bak. mantar gibi kafası. zekamın içinde olduğu kafadan bahsediyorum tabiki.
Yok değildir ama çokta değildir.
Bir erkekte ilk önce zekaya bakan kızdır. Zekâ ve espri önemli.
kız falan değildir, çünkü varoluşsal olarak erkekler kadında zekaya bakar, doğacak çocuklara zekayı kadın verir. dolayısıyla erkekte zekaya bakılmaz, güce ve bu koruma gücünü hissettirebilmesi kabiliyetine bakılır. uzun lafın kısası erkekte zekaya bakan hatunlar malın önde gidenidir.
insan kendinde eksik olanı arar, dikkat ediniz.
böyle bir devirde çok nadir tesadüf edilse de, sapyoseksüeldir.
Tanismak istenmeyen erkekleri eleme taktigidir.
Basittir ayrica ama erkek bunu zor farkeder bazi durumda hic farketmez hatta.
Bu yuzden tipe sekle semale onem verir.
Onemli olani unutturur kadin iste bu daha basittir ama neyse bu kadar yeter.
napıyor iq testine mi sokuyor? tamamen götten uydurma bir tabirdir bütün kadınlar paranıza giyiminize tipinize bakar bu 3 şey asla değişmez şimdi diyecekler her kadın aynı değil evet bazı kadınlarda bunların sırası değişir sadece swh
zeka bir kerede anlaşılabilecek bir şeydir. bunun için de bir miktar zeki olmak gerekir. ve evet, ısrarla önce zekaya bakarım. bakışından, yürüyüşünden, değer verdiği şeylerden, günde kaç kelime ile hayatını idame ettirdiğinden birinin zekasını anlayabilirsiniz.