bugün

dinin insanla Allah arasında olduğu aşikardır da orucu sadece evde tutma fikri biraz farklı bir eğilim olmuş..genede saygı duyulması gerekir.
dinin allah ile kul arasında olduğunu sanan bireyin sözüdür.

öyleyse camiler neden var? öyleyse allah neden müslümanlar birlik olsun demiştir? öyleyse allah neden benim kanunlarımla yeryüzünü yönetin der? din insanın özel hayatı olamaz. din hayatın kendisidir. din işe gittiğinde de okula gittiğinde de kendini gösterir. selamlamadan bile belli eder. evrensel bir şeyi özel hayata sıkıştırmaya çalışmak da laikçilerin asıl niyetini gösterir.

+ evinde namaz kıl, evinde oruç tut, evinde dindar ol, evinde nefes al.
- oldu başka?
+ evinde konuş...
aferin sana. boyle kal, kamuya acilma bak, acilanlari toplayamadik daha.
cuma namazını bile evde kılar.
din üzerinden reklam yapmayan insandır.doğrusu budur.sözde dinini milletin günlerinde,dillerinde,gözlerinde yaşamak yerine, kimseye şöyle dua ediyorum, şu kadar namaz kıldım, şöyle iyi kalpli bir insanım demek yerine; evinde ve kendi içinde yaşayan insandır kendisi. (bkz: yıldızlı beş)
(bkz: kuşluk vakti sizdeyim)
insan dinini de, dinsizliğini de, kürtlüğünü de, aleviliğini de, sünniliğini de evde yaşamalıdır zaten.

türkiye de ev dışında sadece kemalizm in yaşanmasına izin vardır çünkü.
kamusal alanda dinini yaşamak ve kamusal alanda kendini tatmin etmek tanrı katında...

bunlar kimseyi ilgilendirmez..

kaç tane karı siktiğin elbette başkalarını da ilgilendiriyor olabilir..ama beni ilgilendirmiyor

ibadetini aldığın hazza beni ortak etme...ben voyuerist değilim

senin ne kadar dindar olduğunu görerek bu dine senin sayende biat etmem...

siktiğin karıları göstermen beni tatmin etmeyecekse, kişisel çabanla kazandığın sevaplar da emin ol sikimde değil

bu senin sefil ölümlü benliğinle ölümsüz tanrı arasındaki orgazmik faaliyetlerin

kısacası: lequm diynequm veliyedin
ben bir gey olarak aşkımı evde yaşamak zorunda bırakılıyorsam, herkesin de her özel görüşünü, yaşamını sadece evinde yaşamasını istiyorum. ha madem size özgürlük, türbana özgürlük ise, o zaman hani biz? türbanlılar insan da, geyler değil mi? sadece dini konularda mı özgürlük oluyor bu ülkede?
bu bakımdan çok da yanlış bir şey değildir söylenen. acımızı derinden paylaşan kızdır bunu söyleyen de.
Gösterişten uzak olmayı tercih etmiştir. Olması gerekeden de budur zaten. inançlarını insanların gözüne sokan insanlar çok iticidir. Burada yanlış olan kızın söylediklerinin çok farklı yerlere çekilmesidir.
işte bunlara tatlısu müslümanı demek tam yerindedir. şeriat gelmeyecek derler sonra bizim allahımız yok mu biz de inanıyoruz derler. bilmezler ki şeriat kuran anayasasıdır. biraz koyun olmasalar kendileriyle çelişmemeleri gerektiğinin farkına varırlardı ama nerede işte!
HATA YAPAN INSAN DEMECIDIR, CIK GOSTERISINI YAP, FOTOLAR CEK ŞAKiRTLERi MUTLU ET.