bugün

eflatun film'in açıklamasıdır. büyük üzüntüye boğmuştur leyla ile mecnun'dan dolayı o kadro ile büyük bir bağ kurmuş olanları...
açıklama,
Yapımcımız Funda Alp;
Sevgili Arkadaşlar, Ben de Özledim 13. Bölümüyle veda ediyor. Herkese çok teşekkürler. Siz yine de dağılmayın! Eflatun Film hep burada...
saygılar..

--spoiler--
ülke genelinde kaos çıkmasından korkuluyor.
--spoiler--
ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. güzel şeylerin yasaklandığı veya kaldırıldığı bi ülkede bu dizinin de veda etmesine sasirmadim.
bi leyla ile mecnunun finali gibi olmayacak olan finaldir.
yerinde karardır. tutulmadı.
(bkz: filmlobisi)
Beklenen durumdur.
leyla ile mecnun'un çeyreği kadar ilgi çekememesinden kaynaklanıyor. evet leyla ile mecnun on numaraydı bir haftanın geçmesini hasretle bekliyorduk aynı şeyin bu dizi içinde olacağı ümidiyle geçtik ilk bölümlerinde ekran karşısına. lakin olmadı be aga, aynı tadı vermedi. bir an önce sonlandırılıp bu ekibin yeni ve farklı projelerde değerlendirilmesi en uygunu olacaktır.
l&m formatı üzerinden yaşamaya çalışıyordu ki tutmadı.
daha orijinal şeyler bekliyoruz burak. yaparsın sen.
(bkz: ben de özledim 13ncü bölümüyle veda ediyor)
13 rakamının film dizi sektöründeki etkileri bariz ortadadır.
--spoiler--
nadir sarıbacak da mı bitti ? hepiniz bitin o kalsın bari. adam daha yeni gelmişti. ayrıca hemen "tutmamıştı, olmuyordu yok leyla ile mecnun üzerinden bilmem ne" demeye başlamayın, gülüyordum ben. niye böyle oluyoya ?
--spoiler--
çok bile dayandı. kendi kendilerine bir şeyler yapıyorlar. biz aşmışız havalarında.
kotu oldu. oyle cok kotu bir dizi de degildi. ac televizyonu, kim ortalamanin uzerinde olmadigini soyleyebilir? kaldi ki leyla ile mecnunu ilk 13 bolum kim izlemisti?
acardin bir iki saat eglenirdin, onlar orda eglenirdi. bitmesine gerek var miydi bilmiyorum.
reyting diyorsun da, star tv nin olayi reyting ekibin degil.
her zaman internet uzerinden izlenen bir dizi oldu zaten. lm de oyleydi. neyse,
yazik oldu, aceleye gelmisti, toparlayabilirlerdi. neyse, gecmis olsun diyoruz.

biz burdayiz abiler, dagilmayiz.
benim gibi milyonlarca leyla ile mecnun hayranını da üzmüş olaydır aynı zamanda.
Günümüzde bizi gülümseten diziler arasında ender hatta mizah anlayışıyla daha da eğlendiren dizinin beklenen sonudur. Dizi zaten Leyla ile Mecnun' un bir nevi devamıydı, zirvede ve tadında bırakmak gerek efendim bazı şeyleri. Sık sık ayar veriyordu zaten, 'diren kadın' repliğiyle de inceden ayarlar çekmesi kendi kuyusunu kendinin kazdığının ufak göstergesiydi. Belki bu kadar dikkat çekmeseydi kendine ömür biçebilirdi lakin bükemediğin eli öpeceksin. Burak Aksak'tan yeni yeni senaryolar bekliyoruz.