bugün

merhaba güzel partinin güzel insanları.

biliyorum, pek çoğunuz bana kızıyorsunuz. ama ne yapayım, ortadan ikiye yarılsanız da yazdıklarım gerçekler.

bugün iskenderun'da patriotlar için eylem yaptınız. alkışlıyorum sizleri. cidden takdir ettim, en azından pek çok hareketten daha asil bir tavırdı sergilediğiniz.
ama sizi başka kulvarlarda da görmek isteriz.

misal soykırımcı sscb'yi protesto ederken falan.

evet.
(bkz: sscb nin aral havzası katliam ve soykırımı/#10873337)
bakınız bu olayı sscb değil de abd yapmış olaydı ana avrat düz gidiyordunuz şu anda.

ama sanırım sscb'nin dokunulmazlığı var, kutsiyeti var üzerinizde.

neticede dağdaki terörist sizin için alnı öpülesi bir gerilla belki, ama biraz da öldürülen, katledilen türkler için ses çıkarsanız.

misal ermenilerin yaptığı katliamların yıldönümlerinde de meydanlarda görmek isteriz sizleri.
yakında hocali'nin yıldönümü olacak misal.

içinizden biri çıksın da desin ki "hocali'de katledilen türkler insandır, yapanları kınıyoruz." cidden biriniz de çıkın bunu yazın lan. bunu yazın ki samimiyetinize inanalım amına çaktıklarım...

sonra "vay efendim bunlar tkp düşmanı".

ya ne olacağıdı lan puşt?

konvers giyip eyleme giderken bunların başına geleceğini düşünmedin mi hiç?
yıl olmuş 2013 hala kominüzmin kazanacağını mı sanıyorsunuz hakikatten.
iyi her şey güzel de rusya, şu an mali'ye fransa'nın yaptığı saldırıları destekliyormuş. hani nerede kaldı rusya'nın anti-emperyalist düzeni savunması? siz bizimle taşak mı geçiyorsunuz yoksa?
ama bazen takdir ediyorum. harçlar iki kat arttığında tayyipin önünde eylem yaptılar ve tayyip de neden bunlar eylem yapıyorlar diyip sonra harçları öğrenip müdahale etmişti ve iki katına da çıkmamıştı. o zaman taktir etmiştim.
olum gidin yatın lan işiniz yok mu? her yerde yırtık dondan çıkar gibi çıkıyonuz amk. jop yediğiniz kar kalıyo amk salakları.
lenini, stalini ve sovyetleri ilahlaştırmayı bırakın. hitler neyse stalin de oydu. ister kabul edin ister etmeyin. gerçek budur.
(bkz: tkp lileri 1944 olayları protestosunda görememek)
o paltolari cikarin, adamlar ada aliyor siz ozel mulkiyeti bitirmekten bahsediyorsunuz, liberal ekonomi sayesinde babamin kazandigi paralarla burger kingde tikiniyorsun tebrikler.
ezberlediğin terminoloji kadar çapa sahipsin, konuşurken içerisine serpiştirdiğin antin kuntin kelimelerle komik oluyorsun farkında değilsin. halkı savunduğunu zannedip halktan ayrı tavır sergiliyorsun, senin gibi düşünmeyenleri cahil-anadolulu diye yaftalıyor inançları ile ilgili çok ağır hakaretlerde bulunuyorsun sonra "vay efendim gomünizm" diyorsun...

ideolojinin sana emrettiği ve empoze ettiği her şeye "evet" diyorsun sorgulama sıfır, düşünce sıfır... Tüm işçiler birleşsin istiyorsun ama daha normal iki kelimeyi birleştirip konuşamıyorsun...

hakikaten sen türkiye de bir devrim olacağına inanıyor musun?

hakikaten dünya da bir komünist devrim olacağını sanıyor musun?

nefes alıyor musun? beynine oksijen gidiyor mu?...

Devrim için uygun bölgeler...

Antarktika...

--spoiler--
+ erkan yoldaş koşşşşş

- nolduu ayolll ne bu telaş

+ buzda çark-çekiç yaptım...
--spoiler--
çok seviyoruz sizleri, sizler olmasaydınız bizler ne yapardık hiç bilmiyoruz. hep 500 bin üye bulma umuduyla yanıp tutuşun ve seçimlere girdiğinizde de 60 bin oy alarak çıkın.

stalin sizi korusun.

özür dilerim stalin gebermişti.

(bkz: tkp nin 2011 seçimlerinde aldığı 64 bin oy)
(bkz: 500 000 oy hedefleyip 64 000 oy almak)
açlık eylemi yapmayın. var olanı yemeyerek ölmek, açlıktan ölenlere hakaret olsa gerek.