bugün

Gittiğinden beri hayal kurmuyorum.
hala kendimi özlemekten alıkoyamıyorum.
seni hayal kırıklığına uğratmış olabilirim, belki de kırdım hiç istemeden. ama sen bilmez misin ben sensiz yapamam, seni sevmeden, seni düşünmeden, seninle didişmeden nasıl bir hayat olabilir ?

biliyorum bir türlü büyümüyorum çok ısrarlı bir şekilde çok inat bir tavırla. sen ise en olgun, en sevecen halinle bakıyorsun hep o güzel gözlerinle gözlerime...

seni çok seviyorum ben bütün sevdiklerimi unutma pahasına, bütün ömrümü sana adarcasına.. seni seviyorum, bir erkek çocuğunun annesine duyduğu sadık sevgilere ihanet ederek, en sevdiği oyuncağa kavuşan bir çocuğun tebbessümü kadar içten ve gerçek seviyorum, bütün kırgınlıklara rağmen.
Bana yemek yap.
Geldi bahar ayları oynar gönlümün yayları,

Bana bir sen lazım yav böyle sevgilisiz gezilmiyor şu bahar aylarında.

Ama kışa kadar takılacağız tamam mı?

işte bunlar hep havanın ısınmasından kaynaklı hormonal bozukluk*
seni aldatmayı en kısa sürede bırakmalıyım.
Yazıp yazıp mühürlediğim her şeyi sana yazdım. Yazdım, yırtmamak için bir daha okumadım.
ayy bana mıi ? ne gerek vardı sağol .keske etiketini cikarsaydin , her değiştirebileyim diye cikarmadin. e zevksiz olduğunu kabul ediyorsun yani.. pki oldu tskrrler .s.s
Seni yarı yolda bıraktım ama benimde haklı sebeplerim vardı hala seni seviyorum umudumu kesmişken dönme bidaha bana ki kabul etmek zorunda kalmıyayım.
yeter lan yeter a.k.
inanmıyorum sana artık .şu yaşıma değin aşka ,sevgiye olan inancımı hiç yitirmedim.sayende artık sana da , sevgine de, aşka da inanmıyorum. seni tebrik ediyorum. zoru başardın.
Umarım okuyorsundur senin için yazdığım her yazıyı. Sadece sen oku diye yazıyorum sadece sen anla. Beni aklına kalbine kazı, hiç unutma diye. Hayatında sevdiğin sıradan şeylerden biri olayım en azından diye.
Karanlıklar ülkesindeyim
Işıklarım hep sende kalmış.
Sevişelim mi? ❤

Beybi!
seni sevdiğimi kanıtlamaya çalışıyorum. sevgimi gösterebilirsem sen de beni seversin diye. her şeyi biraz daha sevilmek için yapıyorum. oysa sen beni sevdiğini göstermeye çalışmadın hiç. neden. bazen diyorum ki niye seni sevmesi için bir şeyler yapıyorsun ki, o onu sevmen için bir şey yapmadı sen yine de sevdin. bir şey yapmadan sevip sevildiğim zamanlar olacak mı merak ediyorum.
Seni unutamıyorum.
Hayatınızı renklendiren insanlar kazanın ben bu yazıyı herkese yazdım.
senin umurunda mı?
ben bu yazıyı sana yazdım baba.
ne yapsam beğendiremedim kendimi sana.
tamam saolasın yatıcak yuva verdin. doyurdun karnımı. peki başka ne yaptın?
bir kez olsun gurur duyuyorum seninle dedin mi?
bir kez olsun sana güveniyorum dedin mi?
nasılsın diye sordun mu hiç. gerçi hoş. iyiyim derdim ben. iyi olurdum sorsaydın.

yanımda olmadın ki hiçbir zaman. gittin arkadaşlarının çocuklarına yaptın babalık. hiç tanımadığım bir adam olurdun onların yanında. evet kıskanırdım. belkide bundandır hiç anlaşamam onlarla. bir gün olmayacak onlar. anlayacaksın. fakat geç kalacaksın. kaldın belkide.

ben hep bir eksiktim senin gözünde. öyleyimde zaten.
kusuruma bakma peder bey tek başıma bu kadarını yapabildim.
eksik sendin. keşke görebilseydin.
Az bekletmedin bebi ponçik seni.
Sabah her şeyi konuşuyoruz, sen anlatıyorsun ben dinliyorum.

Neyi yapıp neyi yapmayacağımızı konuşuyoruz.

Eskisi gibi bir şeyler paylaşmaya adım atıyoruz, neşemiz yerine geliyor, bişeler yemeğe gidiyoruz, çıkıyoruz alışverişe geçiyoruz, eski havamızı yavaştan yakalıyoruz derken telefon çalıyor, ben açmıyorum, benim telefonum çaldığı halde benden çok sen açmak istiyorsun.

Akşam eve geçince ben yine her şeyin sabahki gibi mutlu kalacağını düşünürken sen gidip beni arayana mesaj atıyorsun, o da sana hadsizce konuşuyor, onun Allah belasını versin.

Sonra bizim o mutluluk yine kayboluyor, peki neden?

Ben vallahi yoruldum, sabah her şey güzel olsun diyorum, güzel bak diyorum, tamam diyorsun, akşam eve gelince bana ısıtılmış aynı tartışma konusunu önüme koyuyorsun, valla yoruldum.

Her gece gelip sözlüğe döküyorum içimi, uykum kaçıyor..

Ne yaptım ben sana?
Neden bana bu kadar tartışmaları ve mutsuzluğu reva görüyorsun?
Biraz et, biraz da kemiğim. Bir mucizem de yok hayatta, öylesine basitim ama öylesine hayat doluyum seninle.

Bütün kırılmışlıkları bir kenara bırak, kalbini al eline ve öyle gel bana, hiç üzülmemiş gibi, hiç kırılmamış gibi..

Yeniden doğalım, mutlu kalalım, yasla başını omzuma, öylece aşık kalalım..

Sen inanma onlara,
Aşk hiç bitmez,
inanma yalancılara,
Seven asla gitmez.
ne halin varsa gör diyesim geliyor bazen ama bilirim istesende gelemezsin.
Seninle hiç aynı şeylere ağlamadık. Sen ağlıyorsun diye ağladım ben dişlerimi sıkarak. az da olsa ağladığın zamanlar, benim kalbim rendeleniyordu. Uzun susmalarım sesimi toparlayıp seni teskin etme çabamdandı hep. Seninle aynı şeylere ağlamadık hiç. Ben bir otobüsün arka koltuğunda yalnızlığıma sarılırken senin bahanelerine küfürler savuruyordum içimden. Duysan da hiç umurunda olmayacaktı zaten. Aynı şeylere ağlayamazdık biz çünkü aynı sevmedik. Saatlerce gittiğim yollarda düşündüğüm tek şey vardı; neden? Sonraları anladım nedenini uyanınca aşkın uykusundan. O zaman bu bir rüya olsa diye yalvarıyorsun ama gerçeklik seni en sert tokatlarıyla kendine getiriyor. Sana konduramadığım her şeyi yüzüme çarptı. Tam olarak o zaman başladım kendimden tiksinmeye. Nasıl bu kadar aptal olabilirim diye. Ben aptal insan sevmem. Senden nefret etmedim ama sanırım. Sen buydun çünkü. Sen hep bu olacaksın.
doğum günümü kutlamanı çok bekledim. son saate kadar gözüm telefona baktı. belki hatırlamadın belki de senin de elin telefona gitti geri bıraktın. artık seninle konuşmaya ne cesaretim var ne de o güzel gözlerine bakmaya gücüm kaldı. ne ara bu hale geldim bilmiyorum ama umarım şu an akan gözyaşlarıma değiyorsundur. seninle konuşmayı çok özledim benim en güzel arkadaşım. iyi uykular.