bugün

bu yazıyı sana kıştım.
Yaktığın kadar yan ..
Ben hiçbir zaman istediğin insan olmadım. Ben hiçbir zaman istediğin insan olmayacağım. Ismarlama bir ruh değilim ben. Bitmek tükenmek bilmeyen isteklerin karşısında eğilip bükülemem. Sen mutlu ol diye benliğimden vazgeçemem. ideallerim senin oyuncakların değil. Duygularım senin kölelerin hiç değil. Gidebilirsin. Yalnız kalmaktan çekinmem ama değişmeden, değiştirmeden git. bozmadan ve bozulmadan git.
ne ırkcısı amk kürdü.
Edip Cansever'in dediği gibi:
"Acılar dinlendi, yeniden başlamalıyız.”
Bu aralar da yine şey aklima geliyor, hani yine bir gun muzik dinlerken ara sıra bazı bazı yı dinlemiştik de aynı sen demiştin. Ya ben hic birşeyi neden unutamıyorum kim bilir kaç sene oldu. Ama sen hatırlamazsın muhtemelen öylesine bir andı. Ben de değişen birşey yok aslında ama boyle de diyemiyorum sayende. Çünkü bence seni bunlar değiştirdi. Yine de ben hiçbirini unutmuyorum.
Ne senin icin doktugum bir damla gozyasina ne de uykusuz kaldigim gecelere degmezsin. Sen ancak sacma sapan insanlarla bi o yana bi bu yana savrularak yasamaya layiksin. Adam olan benim sana verdigim degeri,kiymeti,sevgiyi anlardi zaten. Bosuna kendimi uzmemin bi manasi yok.
"Ayirmasin mevlam bizi ömür boyunca"

Amin.
Niye burca ilgi duymaz bir insan yahu. Burc sacmaliklarina inanmiyorum demeseydin hemen ardindan burcunu soracaktim. Benim icin ne kadar onemli halbuki.. Sen yokken burcunu okuyup seni tanimaya calisacaktim gunlerce..Cok pis kinadim.
sanırım konu "sen" olunca, dogru durust dusunemiyorum.
bugün gördüm seni. gözlerinin en derinlerindeki seni gördüm. gülüşünün ardında yatan gizli benliği gördüm. gülüşündeki saf ruhunu gördüm. sen konuşurken seni izlediğimi fark edip kelimeleri harcadığını gördüm. daha fazla bakmayayım diye yüzümü kapattığın ellerini öptüm. içimden öptüm. usul usul, sessizce. öyle sessiz ki, sadece yavru bir ceylan duydu. yüzün yüzüme değdiğinde yüzümde açan çiçeklerden korktum. bal yanaklarının kokusunu duymaktan korktum. duyduğum zaman kusursuz olacağım biliyorum. kusursuz olmaktan korktum. ama ben sana geldim bugün. sana geldim, kendime geldim. ellerine, gülüşüne geldim. bitmeyecek bir şeye geldim. uyanmak istemediğim rüyama değil, çoktan uyandığım gerçeğime geldim. gidişine geldim. gözlerin; gerçekten, daha güzelmiş.

20.02.2015 06:01
kahverengi kafe.

bir sene oldu, diyemedim yavru ceylan'a.
senin için ağladığım kadar benim için ağlarsın umarım bi gün.. bugün kimin için ağladığını veya kime bi zamanlar çok samimi bulduğum gülüşünü gösterdiğini bilmiyorum. ama umarım bi gün benim için köpekler gibi ağlarsın da gördüğümde zerre vicdanım sızlamaz. umuyorum, çok yakında.. bu boktan tabiatını bile nası sevdim de aylardır unutamıyorum ben inan bilmiyorum.. umuyorum rüyalarına girerim de uyku uyuyamaz olursun, istersin de çoktan başkalarının olmuş olurum umarım. tiksiniyorum ulan senden ve o umursamaz, bencil, amsalak tabiatından.. çık git kafamdan, anılarımdan, bulaştığın her yerden git..
Boynumdaki kolyenin yokluğunu henüz kimse farketmedi. Fark ettikleri an nereye kacarim ne derim ne yaparım bilmiyorum. Bilirsin yalan soylemede problemler yaşıyorum, bilirsin de nasıl inanmazsin aklım almıyor. Vicdanım rahat, seni bir gün azad ederim umarım.
masmavi gözlerinle sana aldığım hediyeyi aldıktan sonra gözyaşı dökmeni hiç unutmayacağım.
Sevgili karşı balkondaki çocuk;
Sen beni farketmedin belki ama Vize haftası balkonda sınavına çalışırken çalışırken neredeyse her gün seni izledim.Bugün balkona çıktığımda bir baktım ki hala bu lanet şehirdesin,sende gidememişsin.Yalnız olmadığımı hissettirdiğin için çok teşekkürler farketmeden sevap bile işlemiş olabilirsin.*
Tamam söz veriyorum o montu alacağım sana.
sana orospu demiyorum da, amının şifresi olsa 1234 olurdu.
kelimeler..kelimeler albayım. bazı anlamlara gelmiyor. bilirsin ya.
Adam edemedim ya seni ...şey çukuruna düş anladın sen.
çok özledim.

sana yemek yapmayı, seni beklemeyi, seninle konuşmayı, kavga etmeyi, barışmayı, affetmeyi çok özledim. yollara bakmaktan, hep beklemekten öyle yoruldum ki. sen benim herşeyimsin.

özledim. özledim.
görsel
hala başında bir bardak suyla mı uyuyorsun? ve hala uyurken yalnız hissetmemek için, odada ses olsun diye televizyonu açık mı bırakıyorsun?
Her seye, herkese ragmen seni cok seviyorum.
sen benim için, hava kadar lazım, ekmek kadar mübarek, su gibi aziz bir şeysin; nimettensin, nimettensin! Inan bana sevgilim inan, evimde şenliksin, bahçemde bahar ve soframda en eski şarap. Ben sende yaşıyorum, sen bende hüküm sürmektesin.
Her ne kadar yaninda olmasam da,olmayacak olsam da
Dogum gunun kutlu olsun.
Nice guzel yaslara.
This is torture.
Seni hâlâ stalklıyorum. Kontrol ediyorum. 3 ay olmasına rağmen her gün seni inceliyorum.

Ama Son 2 twitin dikkatimi çekti.

-O gün söyleyeceğim çok şey vardı. Ama sadece içimden bunları hak edecek ne yaptım diyordum. Çünkü kavga etmekten güç bırakmamıştı bende

-Insan duygularini, icinden geçenleri soylemeli yalnızca. Onemli olan duygulardir.

Bu iki yazından dolayi bana söylemek istediğin bir şeylerin olduğunun anlamını çıkardım. Ama senin 3 ay önceki duygularını hatırlıyorum ki. Neyi anlatacaksin bana?

Demiştin ki..

-Sana artık aşık değilim
-Arkadaş bile kalmak istemiyorum
-Beni unut, tekrar sevgili olamayiz.
-Sadece senin istemenle olmuyor

Şimdilerde sen istiyor gibisin. Ama ben istemiyorum. Dediğini aynen söyleyeceğim sana gelirsen bir gün.

"Sadece senin istemenle olmuyor"