bugün

hep sormak istemiştim
daha ufakken
sana niye ufak diyorlar?
büyüdüm
sen de benimle beraber büyüdün.

hep merak ederdim
büyükler sana niye su katıyorlar
büyüdükçe öğrendim
büyüdükçe insanlar hayatına su katıyorlar.
hocuu çok kötü kokuyorsun!
Sevgili Rakım; Bu gece seni aldattım ama kızma bana. Şimdi sana 45 puanlık soru geliyor;

Merak ediyorum, bunca yokluğa rağmen iyi ki var mıydım ben ? Ve varlığım olabilir miydi, tüm yoklukların sebebi ?
Ne tuhaf ben kimim derken, yüreğimin onu ezbere bilmesi. Sahi onun, beni ele geçiren varlığı olabilir miydi yok oluşumun gerekçesi ?

Buna cevap bekliyorum. irtibatı koparmayalım Yarın akşama görüşmek dileğiyle. ***
rakının ta kendisi değil midir rakının değil rakıların olması.
Sevgili rakı bugün yine seni kimin buldugunu düşündüm durdum.Yunanlılar diyor ki rakı bizim,Türkler diyor ki rakı bizim.Bende diyorum ki ikinizinde amına koyayım.Ben rakımı içerim,keyfime bakarım,kimin bulduğunu ne umrumda ne ruhumda olmaz.işte bu nedenle ki sevgili rakı,büyük küçük fark etmez,senin her yudumunda ruhumun daha da rahatladığını gevşediğini güzelleştiğini hissederim.Ve sevgili rakı unutma,cennet dediğin bu dünyadır.Ama ne yazık ki insanların %95'i bunun farkında değil,benim görevimse onlara bunu hatırlatmak.

Hadi kendine iyi bak sevgili rakı,benim için viskiden daha önemli değilsin ama üzme kendini sende önemlisin seni de seviyorum *
(bkz: yaptın yine yapacağını)
şişede durduğun gibi değilsin sana kafam girsin. yok lan kafam kadar güzelsin. kızma lan ben kızdım mı sana, geberttin ulan beni şerefsiz! * *
eyy çirkini bile gönlümüze güzel eyleyen
muhabbeti dağ,taş, gurbet demeden avcumuza getiren.
gece benim olsa
seninle nişanlardım.
bak güzel kardeşim, ben keş remzi. işsizim, baba parası yer, haftada dört gün nevizade'ye içmeye giderim.
on altı yaşımda seninle tanıştım, çok net hatırlıyorum.
o gün sevdiğim kız da ordaydı, üç duble içtim ve mahfoldum. kustum anlıyo musun?
rezil oldum!
o günden sonra o kızın yanına bir daha gidemedim, mahalle baskısıyla bana bir iş ayarladılar, kırk dakika sonra servis beni almaya gelicek. umarım yarattığın sonuçları görebiliyosundur.
uzun zamandır görüşmüyoruz diye küsüştük zannetme hocu. gelecem yanına, tokuşturacağız seni sana. bekle daha dolmadık.
yine bir muhabbet tükettik
bir efkar tüttürdük
bir güldük, eğlenceye kadeh kaldırdık.
ne yaparsak yapalım
mekanlardan hep beraber ayrıldık.

ps: bu gece için teşekkürler, kedi canına senin
ayırdı yollarımızı başbakan, ucuzla be cep yakan.
sevgili rakı;

4 gündür derin bir boşluktayım. elinden enstrümanı alınmış müzisyen gibiyim. dokunsalar ağlarım amk. biliyorum bu ayrılık çok zamansızdı. lakin umudunu kaybetme. bakarsın isveçli bir bilim adamı çıkar ''rakı bin bir derde devadır içmeyen maldır'' der. biliyorum spora gitmemi de çok kafaya takıyorsun, takma. 1 aylık peşin verdim diye gitmek zorundayım. ayrıca o bisiklette benim değil, komşunun. sakın dedikodulara aldanma benim kalbim hep sende. attığın bunca kazığa rağmen seviyorum seni..

kimse senin hakkında olumlu konuşmasa da, fiyatın alıp başını gitse de, doktor bozuntusu içmeye devam edersen ölürsün dese de sen benim en kral dostum olarak kalacaksın.

bir gün tekrar buluşacağız...
gece olsada koynuma alsam diyorum. belli mi olur kibariye bile dinleyebiliriz..
ellerimle kavramalıyım soğuk bedenini, erimelisin yavaş yavaş.. ılımalısın...
boynumu titretmeni seviyorum. bir de uyandığım an nefesimde olmanı, bedenimde hissetmeyi.
1 ay uzaklaşacaz senden birbirimizi görmeyecez belki daha ama bu sadece bizim ilişkimizin ileride ki olumlu yönde ilerlemesine yardımcı olacak.
kokuna hasret, tadina keyfine duaciyiz ey büyük
senin olduğun sofrada kadın yoksa;
onlarca yılın dostluğuna tokuşan eller vardır.
aha gördüm garsonu
senin yanına dil istedim.
kadınsız olmasın aşk.
hele kadın hiç aşk'sız olmasın.
eyyy rakı...
senin yedi ceddini sikeyim.
unutmak için yüzlerce yıl çabaladığım hatıraları,
üç dublede suratıma suratıma vuran deyyus..
-ben; senden daha çok sevdiklerimi, seninle sevmişim.
Ulan her şeyin iyi hoş ta o ertesi gün ki baş ağırısı ne amua goym senin.
Seni bulanın daş*aklarını öperim, 10 numara kafa.
Bu kadar tatlıyken nasıl yakabiliyorsun? Anlatsana yakışıklı.
Ulan büyüksün be.
rakı balboa mı?
"allah seni başımızdan eksik etmesin."
başımızda bir büyük olmalı, saygılar.
sakın peynir ile yan yana gelme.
Yanima gel biseyler düşünürüz.