bugün

evet sana yazdım genç yazar.

biliyorum beni pek sevmiyorsun, görüşlerim sana uymuyor, çarpışıyoruz entry girilen alanlarda, sorun değil diğer alanlarda da çarpışırız. ben atatürk derim, sen fethullah dersin, ben müslümanım derim, sen hayır sen kafirsin dersin. çok da sorun değil, senin görüşün, belki de vardır bir doğruluk payı, empati yapmalıyım.

ama değinmek istediğim kısım şu, tamam beni gördüğünde "ulan şu götveren yine gelmiş, bir eksi vereyim" değil de, biraz daha ılımlı yaklaş monako. siyasi bir entry girmiyoruz, eksi geliyor. en sevdiğim renk siyah desem yine eksi gelecek, yani anlamadım savunduğunuz düşünceler ne derecede kuvvetli.

benim üzüleceğimi düşünüyorsunuz sanırım o kadar eksiyi görünce, belki üzüldüm şimdi saklıyorum delikanlılık gitmesin diye * *, ama asıl olay meraktayım. yani sapına kadar delikanlı bir şekilde görüşünü savun, ama sadece o konuyla ilgili başlıkta çak bana lafı, cevap veremeyeyim susayım, ama böyle sikimtırak başlıklara alakasız yerlere, son girdiğim entrylere bakarak eksi verme yahu. azıcık delikanlı ol.

ben halbuki senin siyasi entrylerine eksi verirken, bazı entrylerine artı veriyorum, farkında mısın bunun?

değilsin tabi, neden? çünkü ben tü kaka atatürkçü'yüm dimi.

ayıp.
yavşaksın oğlum, kafayı yemişsin sen.
neden sürekli eksiliyorsun heh? ibne misin sen? ayıp değil mi bu? sana da aynısı yapıldığı zaman küfür etmiyor musun? kalleş seni.

haa sayın yazar sana demedim bunu. ben bu yazıyı o yazara yazdım

piç herif.
ölürken can veremicen lan. emin ol! o kadar bedduayı ben yesem, devekuşu olarak gezerdim.